• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mount & Blade sorun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Beyler dün gece oyun oynarken düşman krallığın lordlarından biri yolumu kesti. Tam savaşa giriyorduk ki maç başladı bende alt +F4 yaptım çıktım oyundan sanırım o sıra save dosyalarına bir şey oldu oyunu açıp kayıtlı oyunu yükle deyince oyun yükleniyor açılınca çalışmayı durdurdu diyor. Nasıl çözebilirim bunu?

Yeni oyun başla dedin ondan sonra böyle mi oldu yoksa 2 3 gündür oynuyor muydun ?

Oynuyordum bi kaç gündür. Save dosyaları bozuldu diye yeniden başladım tam 5 saat oynadım en az gene aynı tarz bi durumla karşılaşmamak için bu sefer otomatik kayıtı kapatmıştım. Birden elektrikler gidince o en az 5 saatlik emekte boşa gitti çıldırdım kapattım oyunu :D

Oynuyordum bi kaç gündür. Save dosyaları bozuldu diye yeniden başladım tam 5 saat oynadım en az gene aynı tarz bi durumla karşılaşmamak için bu sefer otomatik kayıtı kapatmıştım. Birden elektrikler gidince o en az 5 saatlik emekte boşa gitti çıldırdım kapattım oyunu :D
Doğal bir durum ^^

Geri