• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mouse Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Beyler mevcut olduğum il de tek mevcut yer teknosa daha büyük bir yer yok malesef, logitech'in g300 gaming mouse sini almayı planlıyorum yarın 75 tl civarında bu fiyatlarda o performansda mouse varmı sizin önerileriniz nedir veya bu mouse yi kullandıysanız avantajlarını ve dezavantajını söylerseniz sevinirim.

Fiyat 75 TL demişsin ama eğer biraz daha koyabilirsen üstüne LOGITECH MX önerebilirim performans mousesidir bizzat kendim dizüstü bilgisayarımda kullanıyorum çok memnunum

200 tl birde kablosuz ben gamer mousesi istiyorum kardeşim kablosuzlarda sıkıntı olabiliyor gamerler için genelde kablolu öneriliyor birde 100 tl den sonrası çok sıkıntılı birde a4 tech in var A4-TECH BLOODY V3*MUL - OYUNCU MOUSE&MOUSEPADI - Teknosa.com bu var birde güzel indirime girmiş ama kararsızım

Acil olarak cevaplıyabilirseniz ne olursa olsun fikriniz neyse sevinirim :)

Logitech g300 ün herşeyi çok güzel 2400 dpi korkuyorum normallere göre düşük kalıyor gerçi kendimin ki 1800 dpi

Son düzenleme:
Yokmu kimsenin bi önerisi ?

Eskiden böyle değildi buralar bi konu açıldımı 20 30 cevap peşpeşe verilirdi şimdi toplam bi günde tüm konulara 30 40 cevap anca veriliyor.

Önemli değil mouse değil bilek gardaş ;) sen git 5 tlye bi fare al bak dalgana :D

var o la :D ama kablolu lazım bana dpisi yüksek elimde mousenin şaftı kaydı iice :D

Beyler ss raw forst blue 122 tl ye buldum normal fiyatı 200 tl her yerde sizce nasıldır ?

toplu mouseyi öneririm

mouse4.jpg

la yörü git :D toplu mouse desteklemez 8.1 windows u :D yoksa düşünmedim değil :D

Kablosuz istesen bir sürü öneri yapacağım kablosuz kullandığım için, ama kablolu gaming mouse istediğin için hiç kullanmadığım için yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Olsun abi senin fikirlerin her zaman değerlidir benim için :) steelseries markası güzelmidir razer 'e gücüm yetmiyor 200 tl lik mouse 122 tl şuan normalde logi nin g300 serisini alıcaktım bi şekilde ikna ettim 122 tl liğe ama fikirler önemli bu gece sonunda siparişi vericem :)

a4 tech istemiyorum kardeşim gerçekten kötü bir süre sonra bozuluyor şuanki kullandığımda a4 tech ama bu steelseries de programlama ücretlimi ücretsiz mi acaba ? makrosu ?

Geri