• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mozilla Geçmiş Silkroadmax :D

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Z2MNzg.png

Eski pcyi açayım dedim öylesine.Geçmişe girincede bununla karşılaştım :D

Konuyu az önceki gibi sırf yönetime ve yöneticilere yüklenip saçmalayacak duruma sokarsanız ceza alacaksınız. Eleştiri istemiyorum. Herşey zamanla değişir, hiç birşey olduğu gibi kalmaz. Sadece Maxigame değil buna herşey dahil. Gerçek hayatınız, ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız, ailenizle olan bağınız, sevgilinizle eşinizle olan ilişkiniz... Zaman herşeyi değiştirir. Evet Maxigame de değişti ama bunun tek suçlusu yönetimmiş gibi göstermek sadece kuyruk acısı olanların bu acıyı aptalca suçlamalarla dindirmeye çalışanların aptalca çabalarından öteye gidemez.

Büyüdünüz artık 10 yaşında çocuklar değilsiniz, hayatın gerçeklerini göremeyip herşeyi yönetime yüklemeniz emin olun 10 yaşındaki bir çocuğun bile yapmayacağı derecede basit ve sığ bir görüştür. Neymiş ban atılmış, ceza verilmiş, private serverlar ücretli olmuş vs vs herşeyin suçlusu yönetimmiş. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsanız hayatta katetmeniz gereken çok ama çok uzun yolunuz var demektir. Böyle saçma sapan sepepler ve bahaneler ile zamanın ve hayatın getirdiği gerçekleri açıklamaya çalışmanız son derece basit ve gereksiz şeylerdir. Bu tür saçmalıklar ile forumda kirlilik yaratmanızı istemiyorum. Biz bu kadar kötüyüz madem bizden uzak durun Allah'a yakın olun. Biz buyuz, seven böyle sever, sevmeyen kendisine sevecek başka yerler arar.

Eleştiri hakkınızı kullanabilmeniz için bu forumda size böyle bir hak verilmesi gerekir. Ben bu forumda gerçekleri yansıtmayan, sığ olan, insanları gereksiz yere zan altına sokan saçma sapan laflarınız yüzünden size böyle bir hak vermiyorum. Yönetimi eleştirmeye hakkınız yok, izin vermiyorum, istemiyorum NOKTA.

Konuyu az önceki gibi sırf yönetime ve yöneticilere yüklenip saçmalayacak duruma sokarsanız ceza alacaksınız. Eleştiri istemiyorum. Herşey zamanla değişir, hiç birşey olduğu gibi kalmaz. Sadece Maxigame değil buna herşey dahil. Gerçek hayatınız, ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız, ailenizle olan bağınız, sevgilinizle eşinizle olan ilişkiniz... Zaman herşeyi değiştirir. Evet Maxigame de değişti ama bunun tek suçlusu yönetimmiş gibi göstermek sadece kuyruk acısı olanların bu acıyı aptalca suçlamalarla dindirmeye çalışanların aptalca çabalarından öteye gidemez.

Büyüdünüz artık 10 yaşında çocuklar değilsiniz, hayatın gerçeklerini göremeyip herşeyi yönetime yüklemeniz emin olun 10 yaşındaki bir çocuğun bile yapmayacağı derecede basit ve sığ bir görüştür. Neymiş ban atılmış, ceza verilmiş, private serverlar ücretli olmuş vs vs herşeyin suçlusu yönetimmiş. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsanız hayatta katetmeniz gereken çok ama çok uzun yolunuz var demektir. Böyle saçma sapan sepepler ve bahaneler ile değişimin ve hayatın getirdiği gerçekleri açıklamaya çalışmanız son derece basit ve gereksiz şeylerdir. Bu tür saçmalıklar ile forumda kirlilik yaratmanızı istemiyorum. Biz bu kadar kötüyüz madem bizden uzak durun Allah'a yakın olun. Biz buyuz, seven böyle sever, sevmeyen kendisine sevecek başka yerler arar.

Eleştiri hakkınızı kullanabilmeniz için bu forumda size böyle bir hak verilmesi gerekir. Ben bu forumda gerçekleri yansıtmayan, sığ olan, insanları gereksiz yere zan altına sokan saçma sapan laflarınız yüzünden size böyle bir hak vermiyorum. Yönetimi eleştirmeye hakkınız yok, izin vermiyorum, istemiyorum NOKTA.

Boşa konuşuyorsun. Onlar bildiğini yapsın sende bildiğini yap.
Forumu karıştırmaktan vazgeçin, elinize kovulmaktan başka birşey geçmez.

Noldu bişey anlamadım yanlış bişeymi yaptım şimdi kaldıralım konuyu o zaman

Senlik bişey yok, senden önce benzer bir konu açıp yönetimi yerden yere vuranlar içindi uyarım ;)

bu konuya neden yüklenildiğini anlamadım bende adam şaşırmış paylaşmış nesi yanlış?

Bu konudan önce benzer bir konu açıldı ve yine her zamanki gibi herşeyi yönetime yükleyip verip veriştirdiler ve konu silindi. Bu konuyuda o hale sokmamaları için uyarı yazdım sadece.

adam google'a silkroad yazıp öyle giriyormuş siteye :D

Geri