• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MSI 970a-g46

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
Arkadaşlar şu 2 parçayı kombine edip kullanmayı düşünüyorum amd fx x6 6300 corsair vengeance 1600 mhz 4gb ram

sorum şu bu anakartı kullanan varmı nasıl anakarttır özelliklere bakınca tam f/p ürünü gibi gözüküyor.

NOT:orta düzey kullanıcıyım.

CL degeri daha ön planda benim için :)

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

f/p olarak uygun bir anakart kullanılabilir fakat O.C. düşüyorsanız önerim gigabyte 970a-ud3p'dir.
Gigabyte cpu faz sayısı 8+2 MSI 970A-g46'da 6+2 olması gerekli.TDP seviyesi yüksek işlemcilerde daha iyi hız aşırtma sağlar.Gigabyte kartta 4xUSB 3.0 da var.

Kendim ASUS M5A97 kullanıyorum yetiyor.

Geri