• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MSI GE60 0ND-411TR Gaming Laptop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
23sbx9g.jpg

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1.5 sene önce satın aldığım ve neredeyse hiç kullanmadığım laptopumu satıyorum. Genelde zamanımın büyük çoğunluğunu evde geçiriyorum ve masaüstü pc kullanıyorum çünkü daha rahat oluyor. Laptopu eğer dışarıda bir yerlere gidersem yanımda götürürüm işlerimi oradan hallederim diye almıştım ancak aldığımdan bu yanadır ciddi anlamda dışarda kaldığım ve ağır diye laptoğu götürmeyip tablet götürdüğüm 2-3 ufak seyehat dışında bir şansım olmadı. Laptopun tuşlarına basmadım desem yeridir neredeyse. Tek tük arasıra laptopu HDMI kablosu ile tv ye bağlayıp internet üzerinden film izliyorum onun dışında kullanım neredeyse sıfır. O nedenle laptop son derece temiz alındığı ilk günkü yakışıklılığını koruyor :) Hatta çizilmesin diye üst tarafına sticker yapıştırdım bataryası ölmesin diyede kullandığım zamanlar batarya takılı değilken prizde kullandım.

Satma sebebine gelince söylediğim gibi pek kullanmıyorum boşu boşuna çürüyüp gidiyor evde, o nedenle ihtiyacı olan birine satmak istiyorum. Dışarı çıktığımda telefon tabletle işlerimi halledebiliyorum evdeykende masaüstü pc vazgeçilmezim zaten.

Ankara içi elden teslim edebilirim diğer şehirlere ise önce ödeme olacak şekilde kargoyu ben karşılarım, pazarlık yapmayı da pek sevmem belki çok az bir pazarlık olabilir ama çok fazla şey beklemeyin genelde verdiğim fiyatlar iyice düşünülüp verilen fiyatlardır.

İstediğim Fiyat : 1800 TL dir.

Yanında Laptopun kendisine özel sırt çantası ve Gaming Mouse hediyesi vardır, hiç kullanmadım onları da.

Laptopun Resmi Sitesi & Linki : www.msi.com/product/nb/GE60_0ND.html

Laptopun Genel Özellikleri :

16awbbb.jpg

Laptopun Resmi Resimleri :
dwqbub.jpg

20qe5k.jpg

30jsion.jpg

244wne9.jpg

Kendi Çektiğim Resimler (Kalite biraz kötü gece yetersiz ışıkta çekildiği için) :

28vxaps.jpg

66md20.jpg

346bait.jpg

jkuefn.jpg

MSİ kaliteli bir markadır bunu her modeliyle zaten gözler önüne seriyor.GE60 modeli ultra olmasa da birçok ihtiyacınızı karşılayacaktır.Öngörülen fiyat normaldir,alınabilinir.

Şahsen kısa sürede satılacağını düşünüyorum,alıcı gönül rahatlığıyla güle güle kullansın.

MSİ GX70'den selamlar :)

Patron Çıldırdı Laptop Alana 3 Ay VİP Üyelik Hediye :D (( Hayırlı Satışlar Ümit Abi ))

----------

bu arada vatandan baktım MSI 4-3-4 bin arası fiyat uygun bence kaçırmayın derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri