• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Msi ge620dx Kamera sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Beyler msi laptopumda kamera çalıştıramıyorum. S-bardan camerayı açsamda kamera etkin hale gelmiyor. Sitesinde de driver yok nasıl halledebilirim?

Driver yüklemen gerekmiyormuş zaten. İşletim sisteminde onun driveri varmış. S Bar değilde FN + F6 ya basmayı denedin mi ?

Driver yüklemen gerekmiyormuş zaten. İşletim sisteminde onun driveri varmış. S Bar değilde FN + F6 ya basmayı denedin mi ?
Abi o s-barın kısa yolu yaptımda olmuyor. Eskiden ben bunun driverinı yüklüyordum öyle yapıyordum yine aynı sorun varken şimdi uzun zaman geçti driver kaldırmışlar

Skype tarzı programlarda kamera çalışıyormu peki ? Bu tür programlar otomatik driver kurması gerekiyor bir dene istersen.

driver geinus full programı ile camera driverini otomatik güncelleyerek kullanabilirsin. bende de msi ge 70 vardı aynı sorunu yaşıyordum bu program ile hallettim sorunumu

Geri