• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SATILIK] MSI GeForce GTX1070 Ti Gaming 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan R0YC0LT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

R0YC0LT

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
*Merhaba arkadaşlar. MSI GTX 1070ti ekran kartımı satıyorum.

*Ürün 8 ay önce satın alınmıştır ve çok temiz kullanılmıştır.

* 28 ay garantisi var.

*Faturası var.

*Satış Kocaeli içi elden veya ödeme yapıldıktan sonra Yurtiçi her ile kargo olarak gönderilebilir.

*Ürün için düşündüğüm fiyat 1900 TL . Şu anda internette aynı ürün sıfır olarak alınmak istenirse en ucuz 3229 TL. Benim sattığım ürünün sıfır üründen hiçbir farkı yok emin olun.

*Ciddi olarak almayı düşünenler özel mesaj yoluyla ulaşırsa telefon numaramı verebilirim.

*Sistemimi upgrade edeceğim için ekran kartımı satıyorum.
*Amd Ryzen 7 2700x işlemci ile takas düşünebilirim. (Garantisi olması ve temiz kullanılmış olması şartı ile)

- - - Güncellendi - - -

Fiyatı 1900 TL olarak güncelledim. Yetişen alır.

- - - Güncellendi - - -

Fiyatı 1900 TL olarak güncelledim. Yetişen alır artık.

Son düzenleme:
Geri