• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MStar Tanıtım

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
n11v5.png

mgyjq.jpg

n121t.png

Mstar TR Tanıtım

3D dans oyunu M Star ile yerli ve yabancı en popüler şarkılarla en muhteşem koreografiler parmaklarınızın ucunda! Hayalinizdeki ev, kıyafetler ve rengarenk bir dünya da cabası...
Kategorisinde dünyada rakipsiz olan M Star oyunu,Cross Platform türünde 3D dans oyununu Türkiye’ye ilk kez getiren Joygame’in tamamıyla Türkçe’ye çevirdiği bu oyunda yerli ve yabancı en sevilen parçalarla en çılgın koreografileri bir arada bulacaksınız.

Yüksek görüntü kalitesiyle etkileyici karakter tasarımları sunan M Star'da, karakterinizi istediğiniz kıyafetlerle ve aksesuarlarla güzelleştirmeniz mümkün. Ev eşyaları ve evcil hayvanlarla hayalinizdeki rengarenk dünyayı oluşturabileceğiniz bu oyun, maksimum sosyal paylaşım misyonuyla en sıkı dostlukları kurmanıza imkan sağlayacak.

mgyjq.jpg

n11xn.jpg

mgyjq.jpg

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP ve sonraki sürümler
İşlemci: Pentium 4 2.4GHz ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 6600 ve üzeri
RAM: 1 GB
DirectX: DirectX 9.0 ve üzeri

Tavsiye Edilen Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP ve sonraki sürümler
İşlemci: Pentium 4 3.0GHz ve üzeri