• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mükemmel:)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kanalını dolaşırken şunu gördüm bende :D

6:30 dan 6:40 a kadar izlyin sağdaki yeşil tabelada San bişey bişey yazıyo orayı Alex'li bişeye çeviriyo ama nasıl yaptığını göstermemiş değişik

Aynısını yaptım. :D

gz0d4.jpg

PS MASTER burdamı acab :D

yoksa yerin dibindemi :D

En saçma karşılaştırma.. ps master lar bu adamın yarısı kadar dahi kullanabilse emin ol burada olmazlar.

Güzel tespit. Burada ki PS Master arkadaşların hiç biri profesyonel olarak ilgilenmiyor bununla. Sadece logo veya banner işlerinde, netten öğrendikleri derslerle, yardımcı olmaya çalışıyorlar. Fazla üstlerine gitmemek lazım.

Bir tek Moom var şuanda işe yarayan. Eskiden photoshopla ilgileniyordu sadece, sonra 3dsmax geçti. Sonra bir açıldı bir garip oldu ama iyi çocuk. En azından hayal gücü var, bende olmayan yetenek...

Güzel tespit. Burada ki PS Master arkadaşların hiç biri profesyonel olarak ilgilenmiyor bununla. Sadece logo veya banner işlerinde, netten öğrendikleri derslerle, yardımcı olmaya çalışıyorlar. Fazla üstlerine gitmemek lazım.

Bir tek Moom var şuanda işe yarayan. Eskiden photoshopla ilgileniyordu sadece, sonra 3dsmax geçti. Sonra bir açıldı bir garip oldu ama iyi çocuk. En azından hayal gücü var, bende olmayan yetenek...

Bence bu adamla bizim aramızdaki tek fark hayal gücü bu amerikalılarda hayal gücü üç harfli gibi ortasında o var :D

PS nin tüm araçlarını kullanmayı bilen bunları yapar. O Adamla Aramızdaki Tek Eksik Hayal Gücü ve En Büyük Kaybımızda Bu Bence :)
Hayal gücü kursu felan olsa fena olmaz :D :D

Bence bu adamla bizim aramızdaki tek fark hayal gücü bu amerikalılarda hayal gücü üç harfli gibi ortasında o var :D

PS nin tüm araçlarını kullanmayı bilen bunları yapar. O Adamla Aramızdaki Tek Eksik Hayal Gücü ve En Büyük Kaybımızda Bu Bence :)
Hayal gücü kursu felan olsa fena olmaz :D :D
Yapma Allah aşkına ya :D Adam her nesneyi resme öyle yediriyorki renklendirme gölgelendirme resim içinde gerçekçilik inanılmaz,birde uzun süre kullanmasının etkisiyle renkleri çözmüş (buraya nasıl bir renk katarsam daha gerçekçi görünmesini sağlarım tarzında).Tuhaf gelicek size ama gerçekten aklını kullanabilen bir insan olman gerekiyor bu işte he tabi birazda hayal gücü:)

Yapma Allah aşkına ya :D Adam her nesneyi resme öyle yediriyorki renklendirme gölgelendirme resim içinde gerçekçilik inanılmaz,birde uzun süre kullanmasının etkisiyle renkleri çözmüş (buraya nasıl bir renk katarsam daha gerçekçi görünmesini sağlarım tarzında).Tuhaf gelicek size ama gerçekten aklını kullanabilen bir insan olman gerekiyor bu işte he tabi birazda hayal gücü:)

Onları Yapabiliyorum. Benim İçin Şuan Tek Sorun Hayal Gücü :D
Neyse Silkroada Devam :D :D :D :D

Geri