• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Multimedia]Windows Xp Vista Teması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Liquore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Liquore

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
[BILGI]
Artık Xp'nin Sıkıcı ve Klasik Temalarından Sıkıldınızmı?

Microsoft Xp Temanızı Vista Temasıyla Değiştirin.​
[/BILGI]

Temamızın İsmi : VistaMax

Download : TIKLA
Alternatif : TIKLA

Resimli Anlatım :

vistamax.png

iconlar.jpg

vistamaxanlatm001.jpg

vistamaxanlatm002.jpg
]

vistamaxanlatm003.jpg

vistamaxanlatm004.jpg

vistamaxanlatm005.jpg

vistamaxanlatm006.jpg

vistamaxanlatm007.jpg

vistamaxanlatm008.jpg

vistamaxanlatm009.jpg

[NOT]Programı İnternette Dolanırken Buldum ve Resimledim , Ve Yeniden Upload Ettim.[/NOT]

[ACIKLAMA]Link Kırılırsa Özel Mesaj Atın. Yeniliyim.[/ACIKLAMA]

[UYARI]Sisteme Hiç Bir Zararı Yoktur.[/UYARI]

[UYARI]Windows Xp'niz Servis Pack 2 veya 1 ise Tamamen Sorunsuz Çalışır.Servis Pack 3'De Sorunludur. [/UYARI]

Moderatörün son düzenlenenleri:
Eline sağlık.

Bir sorum olacak : Bilgisayarda gözle görülür bir ağırlık veya yavaşlama yaratır mı ?

Proğram güzel fakat Windows Blind ile temayı Windows 7 bile yapıp düzenleyebilirsin onu öneririm.

Eline sağlık.

Bir sorum olacak : Bilgisayarda gözle görülür bir ağırlık veya yavaşlama yaratır mı ?

Kesinlikle Bi Yavaşlatma Söz Konusu Değil. Yavaşlama veya Ağırlaşma Olsa Bile Bu Gözle Görülcek Şekilde , Pc'nin Yorucak Bi Yavaşlatma Olmaz.

Kesinlikle Bi Yavaşlatma Söz Konusu Değil. Yavaşlama veya Ağırlaşma Olsa Bile Bu Gözle Görülcek Şekilde , Pc'nin Yorucak Bi Yavaşlatma Olmaz.

Teşekkürler.XP kurduğumda uygulayacağım.İnan sadece görüntüsünü beğenmediğim için Vista kullanıyordum.Bilgisayarım Vista için biraz güçsüz. :)

Nasıl Kaldırıcam bunu bu yamayı uyguladım ama sp3 çalışmıyomuş xpde olmuyo vistamaxda olmuyo napcam :D

bana bunun tam tersi lazım windows 7 kullanıyorum xp ye dönderecektim fakat pc nin xp driveri yapılmamış yeniler böyleymiş :@
tema olarak xp yapmam lazım pc nin rahatlaması için 4gb ram var pc boş beklerken 1.25 gb kullanıyo gereksiz bir çok şey var malum sro oynarken pc rahat olmalı
(Tek char yok o yüzden lazım)

Format atmak mı istiyosun ? Sadece görünüm olarak mı ?

Format atmak istiyosan özelden Sana tam bir program verebilirm.Driverların İçin.

Son düzenleme:

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7'nin sürüm adayı versiyonunu kullanmak istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış ve Windows XP işletim sisteminde çalışan Seven Transformation Pack, sisteminizin özelliklerine bağlı olarak Windows 7'nin birçok masaüstü özelliğini bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde getiriyor.

Windows XP veya 2003 işletim sistemi kullanıyorsanız ve Windows 7'nin arayüzünü kullanmak istiyorsanız kurabileceğiniz bu masaüstü teması ile eski işletim sisteminiz yeni bir Windows 7 görünümüne sahip olabilir.

Sürekli olarak geliştirilen uygulama Windows 7'nin sahip olduğu birçok kullanıcı arayüzü özelliği bilgisayarına kurmak isteyen Windows XP kullanıcıları için güzel bir seçenek.

Boot/Başlangıç Ekranı
Açılış/Giriş Ekranı
Yeni msstyles dosyaları (Görsel tarzda)
Yeni masaüstü ve dosya ikonları
Yeni araç çubuğu ikonları
İşlem diyalog ekranı
Ses şeması
Sistem çubuğu ekranı
Yeni ekran kağıtları
Windows 7'nin popüler özellikleri
Ve çok daha fazlası

Seven Transformation Pack'i kurmadan önce XP işletim sisteminizin varsayılan ayarlarında olması uygulamanın sağlıklı ve sorunsuz çalışması için oldukça önemlidir. Varsayılanın dışındaki tema değişikliklerine sahip olan kullanıcılar sistemlerini varsayılan XP görünümüne getirip ardından Seven Transformation Pack'i kurmalıdır.

Önemli! Programı kurulumu bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak uzun sürebilmektedir. Kurulum bittikten sonra bilgisayarınız otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Ardından XP işletim sisteminiz Windows 7 görünümünde açılacaktır. Yeniden başlatmanın ardından gelecek olan ilk açılışta Seven Transformation Pack uygulama penceresi açılacak ve sistem özelliklerinize bağlı olarak görsel ayarlarınızı değiştirebileceğiniz bölüm görüntülenecektir. Bu ekrandan tüm ayarlarınızı kişiselleştirebilir ve Windows 7'nin belirli bazı özelliklerini devre dışı bırakabilir veya aktif hale getirebilirsiniz.

Önemli! Programı kaldırmak için "Başlat" menünüzde bulunan Seven Transformation Pack uygulamasını çalıştırın ve ilk ekran görüntüsünde sarı ile belirlenmiş olan alandan programı kaldırma butonuna tıklayın. Sisteminizden program kaldırılacak ve sisteminiz baştan başlatılacaktır.

İndir

Yardım Edebildiysem Ne Mutlu Bana :)

Son düzenleme:
Geri