• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Multiplayer Oyun Takımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhaba,

Yaz ayının ortalarına gelmemiz ile birlikte gerçekten vakit geçmiyor, ben de düşündüm ve multiplayer oyun oynayarak zaman geçirelim dedim.
Sizlere önerim bir multiplayer oyuna başlayalım ve hoşça vakit geçirelim.
Tabi oyunu oynayabilmek için orjinal olarak alacağız ve sağlam oyunlar 72-96-108-132 TL gibi fiyatlardan satılıyor.

Eğer ttnet üyesi iseniz; Playstore'den ttnet faturasına da 12 taksit yaptırabilirsiniz, maksat hoş ortam bol eğlence sohbet aksiyon :)

Katılmak isteyen varsa görüşelim, oyunumuzu aynı anda alıp kurup oynayalım..
Hatta belirli bir tag kurup clan oluşturup turnuva da yapabiliriz..
@Captain Meta @HardCoreOneS @HuanPa

Moderatörün son düzenlenenleri:
Multi varsa bende varım multiplayerdan bahsediyorsak BF 3-4 diyorum bi cod hayranı olarak ancak COD Ghostta alabiliriz çok sıkı oyuncuları ve eğlenceli ortamıda var sezer cod diyor ama bf multisi farklıdır.

Daha geçen bf3 beleşti keşke alsaydık :D

----------

Silah oyunlarını hiç beceremiyorum. Az birşey becerebilsem gelirdim. Loadout oynuyorum çok zevkli oyun beklerim. Bedava steam tabanlı. Bayrak çalıyorsun,kazma çalıyorsun,direk adam öldürme modu vb gibi toplam 6-8 mod var zevkli oluyor :)

Daha geçen bf3 beleşti keşke alsaydık :D

----------

Silah oyunlarını hiç beceremiyorum. Az birşey becerebilsem gelirdim. Loadout oynuyorum çok zevkli oyun beklerim. Bedava steam tabanlı. Bayrak çalıyorsun,kazma çalıyorsun,direk adam öldürme modu vb gibi toplam 6-8 mod var zevkli oluyor :)

Beleş ama çoğu harita yok ve ek paketlerde eksik bendeki Premium ediiton sanırım 72 lira fiyatı var.

Geri