• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Müslüm Babayı Kaybettik

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
[h=1]Müslüm Gürses vefat etti[/h][h=2]Sanatçı Müslüm Gürses, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Geçtiğimiz cuma günü ölüm haberi sosyal medyada yayılan ancak daha sonra hastahane tarafından yalanlanan ünlü sanatçı 4 aydır yoğun bakımdaydı. 60 yaşındaki sanatçı için doktorları 'durumu kötü her an kaybedebiliriz' açıklaması yapmıştı...[/h]

Tv'den altyazıda geçti kaynak;
http://gundem.milliyet.com.tr/muslum-gurses-vefat-etti/gundem/gundemdetay/03.03.2013/1675721/default.htm

muslum-gurses_c2cf53a0-19c8-4cdf-81f6-a36c9a567ba4_4_904B626D-5204-4744-A44E-318D90740740.jpg

Çok dinlemezdim ama çok sevdiğim bir sanatçıydı.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Youtubede bir yorum gördüm hiç evlenmedi ama bir çok kişi ona baba diyor bence çok güzel bir yorum.

Allah rahmet eylesin adamın bir hayatını araştırın bilmeyen varsa gerçekten üzücü 59 yaşta erken :S

Haberlere bakarken şu söze denk geldim;

Müslüm Gürses'in yakın dostu ve yapımcısı olan Yusuf Ziya Oran şunları anlattı:

"Ameliyattan bir gece önce yeni albümünün son çalışmaları için stüdyodaydık.

Yeni şarkısı 'Veda'yı okudu ve bana dönüp "Bu ameliyat beni korkutuyor. Ölürsem albümün adını 'Veda' koyarsın. Ölmezsem başka isim buluruz" dedi.

Ameliyata girmeden kısa bir süre önce de bana aynen şöyle dedi:

'Hayat bana zordu ama güzeldi... Herkesten tek isteğim var, haklarını helal etmeleri.'"

Üzülmüyorum,üzülemiyorum.Çünkü bugün yakın komşumuz vefat etti.Bence Müslüm Gürses için üzülmek hiç bir şey değiştirmez.Bu zamana şarkı yapmış iyi güzel ama sizin üstünüzde bir emeği yok.Yine de allah rahmet eylesin.Abartılmasına gerek yok.

Üzülmüyorum,üzülemiyorum.Çünkü bugün yakın komşumuz vefat etti.Bence Müslüm Gürses için üzülmek hiç bir şey değiştirmez.Bu zamana şarkı yapmış iyi güzel ama sizin üstünüzde bir emeği yok.Yine de allah rahmet eylesin.Abartılmasına gerek yok.

Milyonlarca kişi bu adamın şarkısı ile büyümüş bu adamın şarkıları ile duygularını bastırmış neyin emeğinden bahsediyorsun ? yaşına veriyorum .. tabi buda senin yorumun ..

Geri