• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Müslüm gürses'i kaybettik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
[h=2]Geçirdiği by-pass ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan sanatçı Müslüm Gürses'in beyin ölümünün gerçekleştiği açıklandı[/h]

UNUTMAYACAĞIZ SENİ BABA !

[h=5]‎''Müslüm Gürses öldü.'' haberi ortalığı karıştırdı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Twitter'da "Müslüm Gürses'i kaybettik. Çok üzgünüm, başımız sağolsun. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum." diye yazdı.

Sanatçının öldüğü haberini ilk olarak Doğan Haber Ajansı internet sitesinden duyurdu.

Cihan Haber Ajansı'nın 10:24'de geçtiği haberde de "Arabesk müziğin önemli isimlerinden Müslüm Gürses, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti" denildi.

İHA da ölüm haberiyle ilgili hastaneden bilgi beklendiğini duyurdu. Ancak hastane yetkilileri haberi doğrulamayınca sosyal medyada ortalık karıştı. Çeşitli kaynaklardan sanatçının sağlık durumuyla ilgili çelikli bilgiler gelmeye devam etti.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da Twitter'dan yayınladığı başsağlığı mesajını sildi. Bilgi kirliliğine sanatçının doktorunun açıklaması son verdi. Çeşitli ajansların Müslüm Gürses'in vefat ettiğiyle ilgili haberi üzerine Memorial Hastanesi yetkilileri Müslüm Gürses'in durumunun ağır olduğu ama vefat etmediği bilgisini verdiler. Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, sanatçı Müslüm Gürses'in durumunun iyi olmadığını belirterek ''Kaybedebiliriz, ancak şu anda makineye bağlı olarak hayatı devam ediyor.'' dedi.
[/h]
Alıntıdır

by-pass ne oluyor bazen crackli oyun indirirken felanda görüyorum.

siz oyun oynamaktan başka birşey bilirmisiniz acaba? makinaya bağlı olarak yaşamak demek makina olmadan yaşayamamak demek. beyin ölümü gerçekleşmiş birinin hayatı dönmesi imkansızdır. milyarda bir mucize olursa bilemem. Gerçi doktorların yalanı bu inanmıyorum beyin öldükten sonra kurtulması imkansızdır. Sizde bilip bilmeden mal mal yorum atmayın. açıklamada kendisi diyor öldü diye nerenizle dinliyorsunuz. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin, şarkıları benim tarzım olmasa da kendisini seven ve dinleyen milyonlarca kişi olduğu için saygı duyulacak değerli bir sanatçıydı diye düşünüyorum.

Bu bilgi doğru değildir . Fakat durumu halen kritik.

Değil.
Kalbe giden damarların tıkanıklığını açmak için kasıtan ilaç verilmesi.
Ameliyat başka.
Eminmisin By-Pass ameliyat değilmiydi ya? O zaman kelime yanlış kullanılıyor burda belkide :D Çünkü amcam olmuştu by-pass bu yaz.Bildiğin deşiyolar içini kalbi bi kenara çıkarıyolar hatta pompalama işleminide orada kalp pompalayıcısı var manuel bir şekilde el ile belirli aralıklarda pompa yapıyordu.Buna by-pass demişlerdi :D

Bu bilgi doğru değildir . Fakat durumu halen kritik.

Makinelere bağlı olarak yaşıyormuş, durum kritik.

abicim siz görme engellimisin ? dayım öldü bundan 2 ay önce makina demek fişlere bağlı yaşamak demek. beyin ölümü demek insanın tüm fonksyonlarının durması demek. dayımada aynı şeyleri söylemişlerdi çünkü ümidi kesmememiz için. yoksa kurtulacağı felan yok. ha keşke kurtulsa keşke yaşama dönse...

Geri