• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Müzik'te yeni bir adım :/

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Evet arkadaşlar öncelikle sıkıntımı belirteyim aşırı derecede arabesk dinliyorum çevremdede kimse dinlemiyor yani bağımlısı gibiyim pop açıyorum sıkılıyorum sonra arabesk açıyorum saatlerce dinliyorum buna bi çözüm yokmu yani kimse sevmiyo genellikle ... telefonumda falan hep arabesk şarkılar vardı sildim ama evde bilgisayarda hiç susmuyo :) sizce tarzımı nasıl değiştirebilirim yardımlarınızı bekliyorum :)

arabesk rap mi dinliyorsun yoksa ferdi tayfur, müslüm gürses, ibrahim tatlıses falan mı ?

arabesk rapte 1-2 kişi dinliyorum oda anırarak yapmıyolar slow :) azer bülbül , bülent serttaş , latif doğan , ibrahim tatlıses karışık :)

O zaman normalsin. Çevrenin canı cehenneme. :pispis Arabesk'in duayenlerinin 1 tanesi bile şuanki popcuların hepsinden daha iyi lan :) Millet bi şarkı yazıyor kendini popçu diye tanıtıyor Kral FM ile falan anlaşarak :crw:

telefona biri baksa benden iğrenir diye düşündüğümden yok arabesk ne ya falan falan kendim hep senaryo kuruyorum kafamda :/

ben arabeskte dinliyorum metalde dinliyorum rapde dinliyorum popta new age'de :D kısacası kulağıma hoş gelen,o an yaptığım iş ve o an ki ruh halime göre değişiyor... Şimdi seni düşününce sorun bende gibi geliyor :D Ama sende farklı müzikleri o anki haline göre telde listeleyebilirsin mesela benim metal-rock list var spor yaparken,rap list var eminem khalifa felan oda koşarken-spor yaparken,hit pop var işte çalışırken,slow pop-arabesk list var yatarken veya gece efkarlı takılırken dinliyorum :D Bide ben normalde türkçe rap dinlemezdim şimdi onada sardım azap hg-sagopanın bazı şarkıları ve bası güzel parçaları dinliyorum öyle :D Kısacası müzik hayatımız olmuş aga :D

O zaman normalsin. Çevrenin canı cehenneme. :pispis Arabesk'in duayenlerinin 1 tanesi bile şuanki popcuların hepsinden daha iyi lan :) Millet bi şarkı yazıyor kendini popçu diye tanıtıyor Kral FM ile falan anlaşarak :crw:
Evet haklısın şu an Türkçe Pop'a bakılırsa saçma sapan laf kalabalığından başka bir şey değil.

.

Kuzen ben sana biraz isim öneriyim içlerinden seç beğen dinle

Türkçe olarak sadece rap konusunda iyiyiz ve güzel rockcılarımız var. Pop zaten kan ağlıyor

TRap olarak
Saian
Karaçalı
Da Poet
Sansar Salvo
Dilkeş KarDar
Joker
Allame
Enes Alper

bunları dinleyebilirsin. Türkçe Rock'a bakılırsa Hayko Cepkin dışındaki isimleri pek beğenmiyorum(Bulutsuzluk Özlemi gibi eski isimler dahil değil)

Yabancı Olarak ise Number1'ı aç bak dinle beğendiğin vardır yoksa yabancı pop müzikte ilgini çekmemiştir.

Rock- Metal olarak
Linkin Park
Metallica
Nirvana
Chimaira
System Of Down
Avenged Sevenfold
Led Zeppelin

şarkılarını dinleyebilirsin.

Elektronik müzik seversen
Skrillex
Benny Bennasi
David Guetta
Dj Tiesto
şarkılarına bak

Rap olarak
2pac
Eazy-E
Biggie Smalls
DMX
Eminem
Wiz Khalifa
Nas
Snoop Dogg(yeni şarkılarnı dinlemeni pek tavsiye etmem)
Dr. Dre

Hala bir tarz bulamadıysan

Bunlara bakabilirsin :pispis

Evet arkadaşlar öncelikle sıkıntımı belirteyim aşırı derecede arabesk dinliyorum çevremdede kimse dinlemiyor yani bağımlısı gibiyim pop açıyorum sıkılıyorum sonra arabesk açıyorum saatlerce dinliyorum buna bi çözüm yokmu yani kimse sevmiyo genellikle ... telefonumda falan hep arabesk şarkılar vardı sildim ama evde bilgisayarda hiç susmuyo :) sizce tarzımı nasıl değiştirebilirim yardımlarınızı bekliyorum :)

pop dinleyeceğine arebesk dinle daha iyi zaten.pop dinleyerek arebesk rapi bırakamassın. arebeskin hiç değilse bi tarzı var.bi teması oluyor şarkıların. orasını burasını açıp sadece klibi için izleten şarkılar yapmıyorlar.göz önündeki insanları dinlemek zorunda değilsin. reklamı çok olanın beğenisi olur.2 sene öncesinin parçasını dinliyorsun diye bu eskidi hala bunumu dinledin diyen var.yeri gelir 60lardan 70lerden dinlersin. kulağına hoş gelsin. benim çevremde de benim tarzımda dinleyen hiç kimse yok. kaldıki ben biriyle konuşmadığım yada film izlemediğim zamanı müzik dinleyerek geçiren birisiyim duş-tuvalet dahil :D arebesk dinlemem.pekte sevmem ama çevrendekiler dinlemiyor diye bırakmanıda söyleyemem.
benim dinlediklerimi arkadaşların yanında açtığım zaman arkadaşlarım 15 saniye geçmeden olaya müdahale ediyorlar :D ama dinlediğim şeylerden memnunum müzik zevkimlede gurur duyuyorum.Sende öyle yapmalısın.

Abi milletin iğrendiği arabesk rap. Ve onu yapanlarsa her otu boku aşk acısı diye gören dangalaklar :drym::drym::drym: Arabesk ayrıdır. Arabesk Rap ayrıdır. İkisini aynı sanmaları bile delirtir beni :)

Şu klasör işi aklma yattı rap rock pop arabesk karışık parçalar o anki halime bağlı olaraktan dinleyebilirim umarım atlatacagıma eminim aşırı derecede azer baba dinliyorum zaten efkar efkar:) tarzı biraz değiştirebilirim ortama göre :)

Öncelikle rapin her türlüsünü hayatından silip atmaya çalış.Sonrada Türkçe popun %90ını hayatından sil at.Gerisi yoluna girer :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Pop şarkıların %80i berbat :D Rapi zaten geç yani bana göre :D Duymaya tahammülüm yok hiç D:
tumblr_mcqqcrtNWX1qmhggvo1_500.gif

Geri