• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

NA serveri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
Herkese günaydın na serverinde acc açtım ama pingten oynayamıyorum sorun bende mi yoksa Türkiyeden na'ya bağlanan oyuncularda da bu problem var mı ?

Sorunun sende olduğunu sanmıyorum yeni açılan bir sürü sunucu oyuncunların senin yaşadığın durumu yaşamasın diye açıldı Türkiye serverinde oynarsan ping problemin olmaz muhtemelen

NA Serveri diyosun adamların serverlar amerikada sen TRden bağlanıyosun ping soruyosun.. EUW ve TR sunucuları Almanya da o yüzden az ping oluyor.

Maalesef seninle alakalı bir problem değil NA sunucusunda fazla Türk olmamasının sebebi ping sorunudur :(

cevaplarınız için teşekkür ederim ama orda 200 pingle oynuyorum ve o kadar büyük bi sorun olmuyo ama skillshot üzerine kurulu olan herolarda sıkıntı çekiliyo biraz burda 200 ping olunca kıyamet çanları çalıyo :D

Geri