• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nadide Kostümler Geri Döndü!

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68
h1nrm.jpg

Kartopu Savaşı şerefine, çok özel bir etkinliğimiz olacak. Bu kış, satıştan kalkmış olan 42 kostüm, bayram döneminde kısa bir süre için geri dönüyor. En popüler kostümler arasından seçilen bu 42 kostüm hem 6 Ocak’a kadar satışta kalacak, hem de neşenizi iyice artırmak için %50 indirimli olacak. Hatırlatalım; hediye yollama sistemi 26 Aralık’a kadar devrede. Yani en sevdiğiniz sihirdara gözlerini nemlendirecek bir hediye yollamak isterseniz, sandıktan çıkan kostümlerden birini seçmenizi öneririz.

Bu satıştan sonra kostümleri sandığa geri kaldırıyoruz ve ne zaman yeniden çıkaracağımızı bilmiyoruz. Sırt çantanıza nostaljik bir hava katmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın; çünkü bir daha dönüp dönmeyecekleri belli değil!

İşte satıştan kaldırılıp, kısıtlı bir süre için yeniden size sunduğumuz kostümlerin tam listesi:

Annie Harikalar Diyarı’nda

h1nsy.jpg

Bataklığın Efendisi Kennen

h1ntz.jpg

Çalışkan Shaco

h1num.jpg

Çöl Askeri Garen

h1nv3.jpg

Çöl Katili Kog’Maw

h1nvk.jpg

Dalgıç Gragas

h1nvx.jpg

Demirci Poppy

h1nw7.jpg

Donmuş Shen

h1nwr.jpg

Ejder Şövalyesi Mordekaiser

h1nx7.jpg

Hayalet Karthus

h1nxj.jpg

Hextech Sion

h1nxw.jpg

İskoç Tryndamere

h1ny4.jpg

İtfaiyeci Tristana

h1nyg.jpg

Kasap Urgot

h1nys.jpg

Kâbus Cho’Gath

h1nz1.jpg

Kırmızı Başlıklı Annie

h1nzd.jpg

Kızıl Baron Corki

h1nzm.jpg

Kızıl Akali

h1nzt.jpg

Kocaayak Nunu

h1p03.jpg

Leopar Nidalee

h1p0c.jpg

Maskeli Evelynn

h1p0p.jpg

Miğfersiz Kayle

h1p14.jpg

Muhteşem Sivir

h1p1c.jpg

Muhteşem Twisted Fate

h1p1m.jpg

Matador Alistar

h1p1z.jpg

Mundo Vücut Şampiyonu

h1p2d.jpg

Nottingham’lı Ezreal

h1p2q.jpg

Noxus’lu Poppy

h1p32.jpg

Oltalı Jax

h1p38.jpg

Porsuk Teemo

h1p3j.jpg

Profesör Ryze

h1p3q.jpg

Safarici Caitlyn

h1p3z.jpg

Sarı Ceketli Shen

h1p4c.jpg

Suç Baronu Twitch

h1p4m.jpg

Uzaylı Heimerdinger

h1p4u.jpg

Vezir Malzahar

h1p54.jpg

Yabani Warwick

h1p5b.jpg

Yonca Yeşili Malphite

h1p5n.jpg

Zaman Makinesi Zilean

h1p61.jpg

Zehirli Dr. Mundo

h1p68.jpg

Zümrüt Taric

h1p6f.jpg

Kaynak:Nadide Kostümler Geri Döndü! | LoL - League of Legends

Resimleri tek tek mi yükledin =(( Kıyamam be...

Uyanıklar, legandary skin olmayı hak etmeyen skinleri indirime almış, belllki birtek heimer hak ediyordu ki vlad yanında oda fazla bir legandary skin durmuyordu ^^

Resimleri tek tek mi yükledin =(( Kıyamam be...

Uyanıklar, legandary skin olmayı hak etmeyen skinleri indirime almış, belllki birtek heimer hak ediyordu ki vlad yanında oda fazla bir legandary skin durmuyordu ^^
Valla öğlen işim yoktu bende az uğraştım :)

# Aslında ilk hediye sistemini çıkartıp,sonra bu indirimleri getirmek mantıklıca,şu anda gerçekten tutulan legendary skinlerini indirime koysaydı belki satışını 2 katına çıkarabilirdi,ama sonrasında satışlar düşeceği için böyle bişey yapmış olabilir,neyse şimdi gözüme daha iyi gelmeye başladılar bunlarda idare eder artık :D

Valla öğlen işim yoktu bende az uğraştım :)

# Aslında ilk hediye sistemini çıkartıp,sonra bu indirimleri getirmek mantıklıca,şu anda gerçekten tutulan legendary skinlerini indirime koysaydı belki satışını 2 katına çıkarabilirdi,ama sonrasında satışlar düşeceği için böyle bişey yapmış olabilir,neyse şimdi gözüme daha iyi gelmeye başladılar bunlarda idare eder artık :D

Ben yan üyeliğe pharoh amumu almıştım. Sonra bunlar amumuyu satıştan kaldırdıklarında benim skinide silmişlerdi -.- Rp geri vermemişlerdi ama o zaman hiç uğraşmak aklıma gelmemişti...

Ama evet idare ederler. Profesor ryze iyi gene ^^

Ayrıca amumuya legandary şart !!!

Keşke hakkını alsaydın ama geçmiş artık..

# O Phanroah Amumu oyunda bir çok kez tab'dan bakıp "haa Amumuymuş" dediğim skindir. :D

Ben yan üyeliğe pharoh amumu almıştım. Sonra bunlar amumuyu satıştan kaldırdıklarında benim skinide silmişlerdi -.- Rp geri vermemişlerdi ama o zaman hiç uğraşmak aklıma gelmemişti...

Ama evet idare ederler. Profesor ryze iyi gene ^^

Ayrıca amumuya legandary şart !!!

korsan ryze skinini alıyoruz profosor ryze indirime giriyor :SD

Geri