• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

NakreSunucum - Silkroad VPS | VDS | Dedicated Makineler. Yeni Nesil Teknoloji

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erkasch
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Erkana katkılarından dolayı teşekkür ederiz.Guard ve makinemiz nakre sunucumda barınmaktadır.Rio Online olarak lagsız ve delaysız bi oyun olucağından emin olabilirsiniz.Referans olarak erkanın kendi oyunu ZenSRO örnektir.

Herşey gönlünce olsun dostum, umarım insanlara diledikleri gibi hizmet verebilirsin.

Hayırlısı olsun. Allah bol kazanç versin

Hayırlı olsun. Şu reklamları biraz daha artırın da server açacaklar burayı tercih etsin artık. F8 kanser etti bizi. :D

Sen bu işi yapıyorsun be. Cidden kral adamsın.

Hocam şu guard işini çöz başka birşey istemiyoruz F8 illallah ettirdi artık..

İlginiz için teşekkür ederim. Hizmetimiz açıktır. Guard / Panel / Sunucu / Firewall / Özel C++, C# ya da PHP projeleriniz yapılır.

Geri dönmede Sevindim Erkan, Bundan sonraki projelerimde Seni seçecegimden emin olabilirsin.

Geri dönmede Sevindim Erkan, Bundan sonraki projelerimde Seni seçecegimden emin olabilirsin.[/QUOTE

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

- - - Güncellendi - - -

Stoklarımız açılmıştır. Başarılı olabileceğiniz projerler tasarlanır. Dabatase satılır. Sunucu ve guard satışlarımız vardır.

Son düzenleme:
Erkancim sen bu isi yapmak icin varsin zaten hic bilgisiz insanlar prosedur bilmeyen insanlar sunucu isi yapiyor , uygun fiyatlara yaparsan ve musterilerini memnun edersen ismini toparlar ekmegini yersin basarilar :)

Erkancim sen bu isi yapmak icin varsin zaten hic bilgisiz insanlar prosedur bilmeyen insanlar sunucu isi yapiyor , uygun fiyatlara yaparsan ve musterilerini memnun edersen ismini toparlar ekmegini yersin basarilar :)
Teşekkürler. Fiyatlarım bana göre ideal. Çok ucuza bir şey yapmakta istemiyorum. Yaptıklarımıda tam yapmak istiyorum açıkçası. Yine de bütçesine göre iyi şeyler tasarlarım müşterilerime. Sağlıklı başarılı bir iş ucuza olmuyor maalesef.

Ne güzelde yazmışsın erkan sen bu zamana kadar yapacaklarının hangisini tam yaptın?senin yanına adam gibi bir adam geldi seni dinledi hak verdi,zorlamak istemedi ilgisiz davrandın işini tam değil yarım yaptın gittin server açtın adamın işini halletmedin,senin nasıl birisi olduğunu herkes biliyor burdaki paylaşmındaki yancılarına iyi güzel şeyler yazdırmaya devam et.Ama sana şöyle bir tavsiyem olsun parayı alınca hemen irtibatı kesme bir önceki gibi al parayı 30 tane yapılacak editmi var.2 tanesini pazartesi yap 4 tanesini cuma yap kendine zaman ayır erkan yorma kendini bırak adam parasını versin ,boşver fazla ilgi gösterme her zamanki gibi peşinden koştur kardeşim başarılar..

Geri