• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Naruto Saga Online Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
pbzvby8i.gif

Herkese Merhaba;

Bugün sizlere Naruto Saga online tanıtacam ben denedim memnun kaldım sizlerede tavsiye ederim denemeye değer bence.

Web Site=http://saga.games.la/

maxicon1.png

Oyun Tanıtım;

Dünya çapında milyonlarca takipçisi bulunan anime serisi Naruto'nun MMO versiyonu olan Naruto Saga, benzer özelliklerdeki Ultimate Naruto'nun yayıncısı Games.la tarafından yayınlanıyor. Tarayıcı üzerinden yükleme yapmadan oynayabildiğiniz Naruto Saga'da 3 farklı karakter sınıfı yer almakta.

Kolay oynanabilirliği ve sade çizimleriyle dikkat çeken oyunun konusu dışında benzerlerinden çok büyük farklılıkları bulunmuyor. Oyundaki sınıflar ve özellikleri ise şu şekilde;

maxicon1.png

Oyundan Görünüm;

k_naruto-saga-1383225146.jpg

maxicon1.png

Karakter Bilgilendirme;

Ninjutsu;

Kritik vuruş yapabilen Ninjutsu sınıfı, Taijutsu sınıfına karşı dirençlidir. Uzumaki Naruto, Gaara ve Jiraiya bu sınıfı temsil eder.

Taijutsu;

Savunma yeteneği sayesinde darbeleri bloklayabilen Taijutsu sınıfı, Genjutsu sınıfına karşı dirençlidir. Kaya Lee, Gai ve Tsunade bu sınıfı temsil eder.

Genjutsu;

Atlatma yeteneği sayesinde güçlü vuruşlardan sıyrılabilen Genjutsu, Ninjutsu sınıfına karşı dirençlidir. Uchiha Sasuke, Kakashi ve Orochimaru bu sınıfı temsil eder.

Son düzenleme:
Geri