• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nasıl çıkma teklif edilir?

JumyrKylysh

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ocak 2014
Puanı
10
İlgilendiğim bir kız var cidden çok iyi sohbetimiz var ancak şehir dışında ve çıkma teklif edeceğim sıradan olmayan birşey istiyorum para sıkıntısıda var bu arada hediye al demesin kimse :3 nasıl edebilirim çıkma teklifi fikirleriniz neler? :pff

ANAN ANAM OLSUN MU? :D

dikkat et kız makaraya alıp niye senin anan yokmu demesin :D

Tut kolundan çek kendine gözlerinin içine bak aşığım lan sana dene. :)

arkadaşlar kız benden yaptığım bir denyoluktan dolayı ayrıldı daha teklif bile edemeden...

olm burası türkiye adamı yağlı kazığa oturturlar :D

öyle birşey yapabilirdim kız arkadaşım kendisi artık çıkma teklifi etme zamanım geldiğini söylemişti sadece öküzlük yaptım edemedim bile teklif.

----------

geyik yapacaklar konumdan çıkabilirmi bu arada cidden moralim bozuk şuan herşey bir anda kötü olmaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum şuan geyikden çok tavsiyeye ihtiyacım var

öyle birşey yapabilirdim kız arkadaşım kendisi artık çıkma teklifi etme zamanım geldiğini söylemişti sadece öküzlük yaptım edemedim bile teklif.

----------

geyik yapacaklar konumdan çıkabilirmi bu arada cidden moralim bozuk şuan herşey bir anda kötü olmaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum şuan geyikden çok tavsiyeye ihtiyacım var
yaşlarınızı söyle tavsiye vereyim

Yaptım :D

Benimle Sevgili ol
+Neden
Çünkü ben öyle istiyorum
+Taam diyip sarıldı :D

Bacım çorba içek ? 😊

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çıkma teklifi nedir ya artık bırakın bunları yorgun olmasam neler yapacağını soylerdim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri