• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nasıl hacker olurum??

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gedikoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hackerlik, Google üzerinde "Hack nasıl yapılır?", ya da "Nasıl hacker olurum?" diye aratarak ya da sorarak öğrenilecek kadar kolay bir zanaat değildir. Öncelikle yazılım dillerini öğrenmeli ve hakim olmalısın. Bunun yanında da Reverse Engineering (Tersine Mühendislik) öğrenmelisin ki, ufak çaplı bir şeyler yapasın. Zaten, programın işleyiş ve çalışma prensibini kavramaya başladıktan sonra yapman gereken şeyleri kendin bulacaksın.

soru başlıkta beyler yardım plss..

Ben "hackerım" diyenlerin %95 'i hacker değildir. Gerçek bir hacker görmek istiyorsan deepweb'e uğra. :no Veya pentagon'u fethetden hackerları oku. Güvenlik duvarını kapatmak hack'in %50'i zaten. Ama bunada bir yöntem geliştirdim, programı açınca güvenlik duvarı kapansa bile, 10ms içinde yeniden aktif oluyor. :D Kapatmak imkansız hale geliyor.

Edit: Hacker meselesini google da öğrenemezsin. Basit temel şeyleri öğrenirsin. Karanlığa gitme vakti... :wwe:

mesele hacker olmak değil mesele hacker okan olmak

helGLkg.jpg

Sanırım hacker oluyorum arkadaşlar, çok kötü sanal boşluktayım azcık security software öğreneyim namaza başlıycam yardım edin.

Alay gibi olur boş ver kardeşim. Bu kadar hakikatten sonra hala batılda ısrar edene ne yapsın ALLAH. Özgür bırakmış ister inanır ister inanmaz. :pcorn

Bence hekır olmanın baş kuralı nasıl char soyulur onu öğrenmekten geçiyor

Önce yazılım dillerini öğrenip bilmen gerekiyor.Ve iyi bir yazılımcı olman gerekiyor. sonra hackerlık işini yavaş yavaş öğrenmen gerekiyor. Yazılım yazmayı bilmeden açığını nasıl bulucaksın yada bu açığı nasıl hangi kodlarla hangi tarzda kullanıcaksın. yada nasıl saldırı düzenleyip savunma yapıcaksın. yani seninki şuan. yogurt yok , salatalık yok, su yok ama aşcı var ben cacık yapmak istiyoruma döndü :D

Ben "hackerım" diyenlerin %95 'i hacker değildir. Gerçek bir hacker görmek istiyorsan deepweb'e uğra. :no Veya pentagon'u fethetden hackerları oku. Güvenlik duvarını kapatmak hack'in %50'i zaten. Ama bunada bir yöntem geliştirdim, programı açınca güvenlik duvarı kapansa bile, 10ms içinde yeniden aktif oluyor. :D Kapatmak imkansız hale geliyor.

Edit: Hacker meselesini google da öğrenemezsin. Basit temel şeyleri öğrenirsin. Karanlığa gitme vakti... :wwe:
Sen o yöntemin işe yaracağından emin misin ? :D Kaya gibi güvenlik programı yazanlar otomatik açacak programı düşünmüyor mu ? yada kaya gibi güvenliği kıranlar o otomasyonu geçemez mi ? :D

Sen o yöntemin işe yaracağından emin misin ? :D Kaya gibi güvenlik programı yazanlar otomatik açacak programı düşünmüyor mu ? yada kaya gibi güvenliği kıranlar o otomasyonu geçemez mi ? :D

Bilmiyorum el ile kapatınca direk açılıyor. Saldıran büyük ihtimal linux üzerinden backtrack ile dalacak. Zaten Anti-Virüs programlarınada güvenim kalmadı. John McAfee açıklama yapmıştı. Kullanıcıyı kandırmak için fake özellikler eklerler diye. Zaten ben Anti-Virüs programı kullanmıyorum, windows defender var sadece. Ya geçer de amatör biri geçemez bence sinir olup bırakır. Bu yöntem saldıranların %85'i cayacaktır. Neyse işte ya olacağı varsa olsun ne yapalım. :D

Bilmiyorum el ile kapatınca direk açılıyor. Saldıran büyük ihtimal linux üzerinden backtrack ile dalacak. Zaten Anti-Virüs programlarınada güvenim kalmadı. John McAfee açıklama yapmıştı. Kullanıcıyı kandırmak için fake özellikler eklerler diye. Zaten ben Anti-Virüs programı kullanmıyorum, windows defender var sadece. Ya geçer de amatör biri geçemez bence sinir olup bırakır. Bu yöntem saldıranların %85'i cayacaktır. Neyse işte ya olacağı varsa olsun ne yapalım. :D
Bak işte % lik oranlar vermiyceksin yoksa tht çocukları gibi olursun. :D backtrack 'da kalmadı artık kali linux oldu. :D Antivirüsde kullan yani işini riske atma, ama bilmediğin sitelerden bir şey indirmezsen sıkıntı olmaz. Arkadaşa tavsiyemde bu forumda hacker var mı ki sana akıl verecek ? Soruyu sormuş ama sabah akşam silkroad oynayan adamlara sormuş. :D

Bak işte % lik oranlar vermiyceksin yoksa tht çocukları gibi olursun. :D backtrack 'da kalmadı artık kali linux oldu. :D Antivirüsde kullan yani işini riske atma, ama bilmediğin sitelerden bir şey indirmezsen sıkıntı olmaz. Arkadaşa tavsiyemde bu forumda hacker var mı ki sana akıl verecek ? Soruyu sormuş ama sabah akşam silkroad oynayan adamlara sormuş. :D

THT mi ? Abi onlar %100 felan biliyor 3-4 dili adamlar yazmış imzalarında. :( Eski topraklar zaten anti-virüs kullanmaz, neyi nerden indirmesi gerektiğini bilir, bir sorun olduğunda nasıl çözeceğini bilir, hangi durumda hangi programı kullanacağınıda bilir, reklam dosyaları indirmemek için neler yapması gerektiğini de bilir. Yani virüs yemez. :D Ya şu silkroad UnrealEngine gibi motorla baştan yazılması hep hayalimdi. Birde 3k kişi olmayacak tabi. Daha fazla. Yeni nesil bilmezki knight, silkroad vs. Şimdiler ClashOfClans, yeni steam oyunlarıi metin2 biliyor vb. :D

THT mi ? Abi onlar %100 felan biliyor 3-4 dili adamlar yazmış imzalarında. :( Eski topraklar zaten anti-virüs kullanmaz, neyi nerden indirmesi gerektiğini bilir, bir sorun olduğunda nasıl çözeceğini bilir, hangi durumda hangi programı kullanacağınıda bilir, reklam dosyaları indirmemek için neler yapması gerektiğini de bilir. Yani virüs yemez. :D Ya şu silkroad UnrealEngine gibi motorla baştan yazılması hep hayalimdi. Birde 3k kişi olmayacak tabi. Daha fazla. Yeni nesil bilmezki knight, silkroad vs. Şimdiler ClashOfClans, yeni steam oyunlarıi metin2 biliyor vb. :D

Şu Sözüne msj atayım dedim :D Çevremde ne kadar çok Bilgisayar kullanan var ama bunlar %99 'u Kullanabildiğini sananlar :D Tek olmak can sıkıcı para yok imkan yok :D

Geri