• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nasıl olmalı?

onurgs59

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
504
Merhaba arkadaşlar son günlerde bu tür konular biraz fazlalaştı ama muhabbet etmek fikir almak ve burda tecrübeli arkadaşlardan dinlemek iyi gelir diye düşündüm.
Öncelikle 18 yıldır profesyonel olarak yalnızım ve bundan bıkmış durumdayım :D Artık bir şeyler olsun istiyorum ancak çok utangaç ve kendimi beğenmeyen hatta biraz kendimden nefret eden biriyim.Kızlara yaklaşma konusunu bırakın konuşmaktan bile çekiniyorum.Şöyle söyleyeyim üniversitede hocam bana bir kız ismi söyleyip dışarda böyle biri varsa yanıma gelmesini söyler misin demişti ve ben dışardaki kızlara ismini sormaya bile çekinip kızı bulamamıştım :drym:

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum kızlara nasıl yaklaşılmalı, nasıl konuşulmalı ve bir kıza nasıl çıkma teklifi edilmeli genel olarak ne yapılmalı nasıl olmalı?

Onur ilk olarak pcden kendini uzaklaştırmalısın.Eve kapanmamalı dışarı çıkıp sosyal aktivitelere katılmalısın.İlk akla gelen kilon varsa da yoksa da sağlık ve sosyalleşmenin daha kolay olduğu bir alan olan spora başlamalısın.Tüm gününü evde pc başında geçirme çık dışarı dolaş,arkadaş edinmeye çalış.Kız konusuna gelince de kendine özgüvenin olduğu zaman zaten hiç çekinmeden yakınlık kurabileceksin,en kötü tokat veya trip yersin.Olsun buda bir başlangıçtır.Özgüveni kazanma konusuda genelde dış görüşüne önem vererek,kilo varsa zayıflayarak veya genel kültür sahiib olunarak daha kolay elde edileceğini düşünüyorum.Sanırım verdiğim tavsiyeler azda olsa fikir sahibini olmanı sağladı,sormak istediklerin olursa burdayım biliyorsun :)

Öncelik herşeyi kafanda bitireceksin, bilgisayar ve asosyallik gibi. Oyun delisiysen oyunlardan ve bilgisayardan uzaklaş. Dışarıda arkadaşlarında vakit geçirmeye başla, bundan 2.5 sene önce 102 kiloydum ben. Suan 82 83 civarlarındayım, kilo verdikten sonra bana bir özgüven geldi bi özgüven geldi anlatamam sana. 102 kilo zamanlarında kızlarla konuşamayan, insan ilişkisi 0 olan Erinç, şuanda bi kızı göster gider onunla konuşurum hiç çekinmeden. Yani şuan o kafadayım.
Dışarı çıkıp arkadaşlarınla vakit geçir, zamanla kızlar gelecek senin oldugun ortama ve sende yavaş yavaş onlarla muhabbet etmeye başlayacaksın derken bi bakmışsın, bilgisayar evin bir köşesinde günde sadece 1 saatini geçirdiğin bir araç olarak kalmış.

Bazı şeyleri takma.Üstünde ne kadar durursan ne kadar düşünürsen o kadar karmaşık hale gelir.Rahat şekilde konuş normal tepki vs. alıpta terslenirsende üstüne hiç durma boşver gitsin.Ve en önemlisi kendin ol başka şekilde tanıtma kendini.

Onur ilk olarak pcden kendini uzaklaştırmalısın.Eve kapanmamalı dışarı çıkıp sosyal aktivitelere katılmalısın.İlk akla gelen kilon varsa da yoksa da sağlık ve sosyalleşmenin daha kolay olduğu bir alan olan spora başlamalısın.Tüm gününü evde pc başında geçirme çık dışarı dolaş,arkadaş edinmeye çalış.Kız konusuna gelince de kendine özgüvenin olduğu zaman zaten hiç çekinmeden yakınlık kurabileceksin,en kötü tokat veya trip yersin.Olsun buda bir başlangıçtır.Özgüveni kazanma konusuda genelde dış görüşüne önem vererek,kilo varsa zayıflayarak veya genel kültür sahiib olunarak daha kolay elde edileceğini düşünüyorum.Sanırım verdiğim tavsiyeler azda olsa fikir sahibini olmanı sağladı,sormak istediklerin olursa burdayım biliyorsun :)

Tekrar teşekkürler Mali'm , seninle detaylı olarak konuşmaya devam edeceğiz zaten bu gidişle :)

Öncelik herşeyi kafanda bitireceksin, bilgisayar ve asosyallik gibi. Oyun delisiysen oyunlardan ve bilgisayardan uzaklaş. Dışarıda arkadaşlarında vakit geçirmeye başla, bundan 2.5 sene önce 102 kiloydum ben. Suan 82 83 civarlarındayım, kilo verdikten sonra bana bir özgüven geldi bi özgüven geldi anlatamam sana. 102 kilo zamanlarında kızlarla konuşamayan, insan ilişkisi 0 olan Erinç, şuanda bi kızı göster gider onunla konuşurum hiç çekinmeden. Yani şuan o kafadayım.
Dışarı çıkıp arkadaşlarınla vakit geçir, zamanla kızlar gelecek senin oldugun ortama ve sende yavaş yavaş onlarla muhabbet etmeye başlayacaksın derken bi bakmışsın, bilgisayar evin bir köşesinde günde sadece 1 saatini geçirdiğin bir araç olarak kalmış.

Eyvallah kardeşim yazını göz önünde bulunduracağım :)

Sapıklığı hayat felsefesi haline getir.

İyi güldürdün kardeşim :D Ancak amacım sapıklık cinsellikten ziyade daha ciddi bir ilişki yaşamak :)

Forum yanlız kaynıyor ya la.
Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız :)

Bazı şeyleri takma.Üstünde ne kadar durursan ne kadar düşünürsen o kadar karmaşık hale gelir.Rahat şekilde konuş normal tepki vs. alıpta terslenirsende üstüne hiç durma boşver gitsin.Ve en önemlisi kendin ol başka şekilde tanıtma kendini.

Fazla düşünüyorum evet ve kesinlikle rahat bir şekilde konuşamıyorum kilitleniyorum maalesef.

Geri