• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nasıl Olmuş ? :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Emre yarın bunun üzerine ASİ SITAYLA AĞAĞAĞĞAĞA diye birşey yaparlarsa emeğine yazık olur :D

Yok bilerek soundcloud'a yükledim orada indirme seçeneğini kapatabiliyorsun :D

İndirip upload edeyimmi ? :D

Pc streio alıyorsun ses kayıt etmeden kayıt ediyorsun hd kayıt sende oluyor :D

Veya cam tasia ile müziği açıyorsun kaydedip mp3 ü alıp sony vegastan tekrar render yapıyorsun :D

Olum hep aynı çalıyor 1 kısmını bari değişik yapaydın şunun :D

Programın adını verir misin?
Normalde hareketli beatler yapıyorum ama bu biraz slow oldu elimde bulunan diğer samplelar hep hareketli üzerine ekleyince güzel olmuyor en iyisi böyle sade olsun dedim :D (Mixcraft 5)

Mixcraft'tan yapmışsın lakin buna beat yapmak denmez hazır ritimleri koyuyorsun tabi ayrı bir hayal gücü gerekiyor lakin FL Studio kullanmayı denersen ilerde daha iyi işler yaparsın
Demek istediğim Mixcraf taki sample'lar basit ve drum kitlerde basit herkes kullanıyor o sample'ları, Mixcraftı çoğu beat yapamayanların kullandığı bir programdır, hazır sample'lar alta koy üste koy bpm'leri aynı zaten direk bir ritim çıkıyor kesinlikle küçük düşürmek değil derdim yanlış anlama

Son düzenleme:
Geri