• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nasıl oyun kazanılır?

levent411

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ağu 2009
Puanı
4
Ben bu oyunu 2 aydır oynamıyorum normalde. 1 hafta önce yükliyim dedim sonra 1 kere yendim sonra 10-15 kere üst üste defeat çektim :(

abdest aldım, fakat allah belamı verdi ki oyuna giremiyorum,

oyuna girince tam fb yapıcam elektrikler gitti!. sonra geldi elektrikler ardından gene gitti. sonra tekrar geldi ancak oyuna bağlanmadı :(

ondan sonra bugün hiç girmedim :D

şimdi arada takıma afk ve kötü oynayan feederler düşüyor ama arkadaşlarla da oynasam bazen yeniliyorum. bazen değil çoğunlukla. neredeyse 5-6 kere daha yenilirsem defeatlar winlere yetişecek.

bir tüyo vs. verebilir misiniz?

turetleri patlat, mide git, gank at falan gibisinden

tek tüyo, takım olarak oynamak; nerde defans nerde saldırı yapılcağını bilmek

level 21

günde en fazla 3 el oynarıdım eskiden şimdi haftada 1 oynuyom zaten

Botlarla Oynıyarak Kendini Geliştir Sonra Takımınla İç İçe Oyna Hep Yardıma Git Minionlara son Vuruşu Sen Yap :)

Botlarla Oynıyarak Kendini Geliştir Sonra Takımınla İç İçe Oyna Hep Yardıma Git Minionlara son Vuruşu Sen Yap :)

botlarla oynama bence, oyunun eğlenceli PvPde zaten.

afk herkese düşüo malesef, bi arki bulabilirsen hep onunla oyna. mesela ben kuzenimsiz oynarsam, ya da kuzenim bensiz oynarsa rankedlarda yeniliyoruz
ama beraber oynarsak yeniyoruz:)

şunu aklında bulundur. eğer takım içine sinmedi ise çık oyundan daha maç başlamadan 5 dakikanın gitmesi yarım saatini heba etmekten iyidir. ve bu oyunda şu var oyun randomdan eşleştirme yaparken biraz ayarı kaçırıyor. eğer o gün üst üste 2-3 maç kaybediyorsan ara ver. çünkü sen kaybederken diğer admalarda diğer maçlarda kaybediyor yani kaybedenleri bi koğuşa topluyorlar,kazananları bir koğuşa. bu benim başıma gelende bir şey. eğer sen 3 maç kaybettiysen üst üste büyük ihtimal 4. maçı da kaybedeceksin.

Maç içinde işte bu iyi oynuyor dediğin adamı dikkatli izle. ben bu oyunu böyle öğrendim böylede öğreniyorum. hiç oynamadığın bir hero bile olsa nasıl kullanıldığına dikkat et çünkü birgün karşına aynı kişi geldiğinde nasıl üstünlük kuracağını bilebilirsin. bu oyun takım oyunu sen kendini ne kadar yırtarsan yırt takımında iyi bile oynasa takımca etkili olunmadığında olmaz. her heronun birbiri ile alakası olup sistemli davranması gerekir. ashe ulti atar,bltz çeker,swain shared atar. yani statülü herolar alır bu oyunu. şurdan git burdan git burda söyleyemeyiz. maça bağlı. yalnız kesinlikle minnion farma dikkat et minnion kaçırma. bu oyundaki en büyük avantajdır bana göre. karşındaki minnion kesmiyorsa sana çalışıyorsa sürekli sen early gamede minnion farm yapmaya bak. diğelimki ad carry sin karşındaki botu tamamladığında sen üzerine atak itemde tamamlayacaksın hem adamı yorucaksın hemde minnion farma rahat devam edeceksin.

Destan4fun :D

şunu aklında bulundur. eğer takım içine sinmedi ise çık oyundan daha maç başlamadan 5 dakikanın gitmesi yarım saatini heba etmekten iyidir. ve bu oyunda şu var oyun randomdan eşleştirme yaparken biraz ayarı kaçırıyor. eğer o gün üst üste 2-3 maç kaybediyorsan ara ver. çünkü sen kaybederken diğer admalarda diğer maçlarda kaybediyor yani kaybedenleri bi koğuşa topluyorlar,kazananları bir koğuşa. bu benim başıma gelende bir şey. eğer sen 3 maç kaybettiysen üst üste büyük ihtimal 4. maçı da kaybedeceksin.

Maç içinde işte bu iyi oynuyor dediğin adamı dikkatli izle. ben bu oyunu böyle öğrendim böylede öğreniyorum. hiç oynamadığın bir hero bile olsa nasıl kullanıldığına dikkat et çünkü birgün karşına aynı kişi geldiğinde nasıl üstünlük kuracağını bilebilirsin. bu oyun takım oyunu sen kendini ne kadar yırtarsan yırt takımında iyi bile oynasa takımca etkili olunmadığında olmaz. her heronun birbiri ile alakası olup sistemli davranması gerekir. ashe ulti atar,bltz çeker,swain shared atar. yani statülü herolar alır bu oyunu. şurdan git burdan git burda söyleyemeyiz. maça bağlı. yalnız kesinlikle minnion farma dikkat et minnion kaçırma. bu oyundaki en büyük avantajdır bana göre. karşındaki minnion kesmiyorsa sana çalışıyorsa sürekli sen early gamede minnion farm yapmaya bak. diğelimki ad carry sin karşındaki botu tamamladığında sen üzerine atak itemde tamamlayacaksın hem adamı yorucaksın hemde minnion farma rahat devam edeceksin.

Destan4fun :D

manzum şeklinde yazaydın tam olurdu :D

hocam ben rammusu ilk oynadım 10/4 yaptım ama volibear afktı. brand vardı oda feedledi hep salaklar gelıyor takıma ne yapçam ben

Senin yapabileceğin tek şey win kasmak. winin ne kdar fazla ise o kadar iyi oyuncular geliyor. bu sıralarda da istemlerde bozukluk var bir takımda 250-450 win arası adam var diğer takımda 500-1000 arası. şimdi 250 wini olan adamla 1k win yapmış adam aynı olur mu ? biri bir mevsimdir oynuyor öbürü yıllardır. geçen yaz 300+win normal bir ortam için yetiyordu ancak bir süredir az oynuyorum 400 winim var nerde özürlü var bana geliyor. tek gereken win kasmak. ranked atıcak isende kendini yeterli bulmadan atma. başkasınıda düşün. ben bu adama sinir oluyorsam zamanımı çaldığını düşünüyorsam başkalarıda benim için aynını düşünebilir. ilk rankedlerinda afallıcaksın. normal maç gibi ilerlemez biraz daha ciddidir. eğer o gün 2 kere kaybettiysen bir daha girme elo'n düşer ise toplaması zor hep ezikler gelir.

----------

sayısalım ben anlamam öle manzum falan :D

Takımda Soraka ya da support karakter varsa ayrılma peşinden.Bugün 2. günüm oyunda ama Ashe-ben Soraka-başka biri pvpde 16-2-7 yaptım :D(normal bi değerse bilemem)

Bir tüyo da ben vereyim arkadaşlarınla iletişim içinde ol örneğin: Teamspeak,Ventrilo vb. çok iyi oluyor ve bir taktik kesinlikle sağ alttan git görünüş map açısından en iyisi.

senin oynamanı istemeyen bazı gizemli güçler var seni sınıyorlar gibime geldi :D

Geri