• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nasus Skin kodu

CyroHunter

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
6
Beyler bildiginiz üzere bu gun turnuva yapıldı turnuva saatınde ben yoktum Nasus skin kodu dagıtlmıs herkeze fazladan olan warsa bana verebilrmi?

Ben fazladan alayim dedim ilk kod saglam cıktı kendi hesabımda daha sonra yaklasık 12-13 tane kod aldım hepsinde kullanılmıs kod hatası verdi öyle olunca bıraktım almayı

ne yalan söyleyeyim ben aldım kodu zorbela sayfa zor açılıyordu kod aplikasyonu çalışmıyordu vb. Sonunda yayın esnasında alabildim kodu ve girdim verdi nasus skin ini sonra tekrar farklı kodlar almaya çalıştım burada çekilişle dağıltacaktım ama başka kod vermedi herkese 1 tane doğru kod veriyor

lol tr nin kendi sitesinde duyuru yaptılar şu gün bunu buradan takip ederseniz bu kodlar verilecektir diye avea üzerinden izliyorsun face giriş yapıp tıkla kodunu kazan yazan yerden alıyorsun haydut sivir gibi. Sadece bu biraz uğraştırdı avea geç verdi kodları

Banada 1 tane verdi ama kullanılmış . Fazladan olan varsa ö.m yoluyla atabilr :D

Geri