• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ne dükkanı açsam

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
aklımda ps 3 salonu açmak var ama internet cafemi açsam ps3 salonumu yoksa başka bişey mi?ps3 salonu açıcam tutmaz diyolar bana tükkan önerilerinizi yazarmısınız? :D

Bilgisayardan anlarsan tamir dükkanı aç formattan anlayan bilgisayarcı oluyo senin neyin eksik şehir neresi ona göre bir seçim yapmalısın orda ne eksikse o şehrin neye ihtiyacı varsa ne faydalıysa onu araştır ona göre bir yer aç.

bakırköy lisesinin çevresine bi ps3 cafe aç saatide 2 lira yap sabah 9 akşam 5 e kadar boş masan olmaz istersen 30 masa at o kadar net :D

Turkcellde çalışıyorum, ve ileride nakit param olduğu zaman ilk işim büyük bir turkcell bayiisi açmak. İşlek bir yerde olduğu taktirde (bizimki merkezde ve cadde üzeri) günlük rahat 30 bin tl kazanıyorsun. 25 bin tl masraflara gitse 5 bin tl cepte.

açacağın tükan büyükse ps salonu internet kafe ortak açabilirsin :D ha bide bilgisayar işlerinden anlayan format oyun yükleme parça takma çıkarma vs vs on numara beş yıldız :D ama harcamaların çok fazla olur sistemi iyi kurarsanda kırarsın parayı :)

istanbul/Fatih / Cerrahpaşa (Kocakustafapaşa)
Bizim semtte oturuyomuşsun ya :D bende cerrahpaşadaydım şimdi fındıkzadeye taşındık.
Sana şunu söyleyeyim ps3 kafelerinde yıllarını geçirmiş birisi olarak helede bizim semtlerde kafeler çok elit olursa koltuğunda tut tvsine hatta ps koluna kadar iyi müşteri toplarsın fatih'te mahalle aralarında adamların kafesi var ne işlek caddede nede kalabalık yerde ama mekanı gör koltuğu ps3'ü tv'si vs. herşeyi elit on numara mekan ve tıklık tıklım bazı müşteriler sıra bekliyor hatta o derece.

ps 4 çıktı ama pes yok diyolar ps3 al diyo kimisi ps4 çıktı 3 iş görmez diyo :D

hocam internet cafe işi bitti gibi birşey yakında dahada bitecek çünkü herkesin elinde notebook artık, devir akıllı telefon devri ve bir süre daha böyle gider, ps3 olabilir yada akıllı telefon ve tabletlerin tüm aksesuarlarını satabilirsin, belliki bütçen var aç işlek bir yerde aksesuar dükkanı gör bak nasıl iş alıyorsun :) ve kar oranıda internet cafe gibi bir yerden çok daha yüksek

Dükkanı açacağın semtte PS oyuncusu varmı,varsa kaç kişi var,yaş grupları nedir,hergün gelip sana kazanç sağlatabilecekler mi ? En başta bunları kesin olarak öğrenmelisin,belki de öğrendin bilemiyorum ama hatırlatmak istedim.Evden çıksam 3 dakikada varabileceğim PS salonu var ama bir kere bile gitmedim :D Hep görüyorum 15-18 yaşlarında çocuklar ya pes atıyorlar yada savaş oyunları oynuyorlar ve PS4 te var orada ama tıklım tıklım olduğu söylenemez :)

Turkcellde çalışıyorum, ve ileride nakit param olduğu zaman ilk işim büyük bir turkcell bayiisi açmak. İşlek bir yerde olduğu taktirde (bizimki merkezde ve cadde üzeri) günlük rahat 30 bin tl kazanıyorsun. 25 bin tl masraflara gitse 5 bin tl cepte.
Günlük 30 bin tl ? :D Tezgah altından kokain mi satıyonuz nabıyonuz ? :D

hepsi tırt olm bu işlerin kafası olan adam internet kafe ps3-4 işi yapmaz çiğköfteci falan da bitti artık. son nokta ihale ve danışmanlık firmalarında yada büyük icra siteleri 3 elemanla günlük ciroyu 5 binlira yapıyo bu adamlar kafamda bi kaç fikir var borçlarımı bitireyim yapıcam bişeyler inş.

İnternet cafe, PS salonu açmayın, bu devirde bunlar tutmayacak şeyler. Çünkü herkesin evinde, iş yerinde zaten var. Başka farklılıklar düşünmelisiniz.

Günlük 30 bin tl ? :D Tezgah altından kokain mi satıyonuz nabıyonuz ? :D
Hayır, dün sadece 1 aile 3 tane Samsung S5 aldı, sadece 8 bin tl ordan geldi zaten. Bu dediğim bayii büyük bir dükkan 3 katlı. Bugünde 4-5 tane iPhone 5s sattım sadece ben. Diğer elemanların sattığı telefon telefonları saymıyorum bile. Ki bunlar sadece sadece telefonla kalmıyor, şarj cihazı, batarya, kulaklık vb. gibi ürünlerde dahil..
Dalgaya alınacak bir durum değil, günlük ciro rahat 30 bini geçiyor. :)

Hayır, dün sadece 1 aile 3 tane Samsung S5 aldı, sadece 8 bin tl ordan geldi zaten. Bu dediğim bayii büyük bir dükkan 3 katlı. Bugünde 4-5 tane iPhone 5s sattım sadece ben. Diğer elemanların sattığı telefon telefonları saymıyorum bile. Ki bunlar sadece sadece telefonla kalmıyor, şarj cihazı, batarya, kulaklık vb. gibi ürünlerde dahil..
Dalgaya alınacak bir durum değil, günlük ciro rahat 30 bini geçiyor. :)
sonra fakiriz :D millet demekki yemiyor içmiyor telefon alıyor :D

sonra fakiriz :D millet demekki yemiyor içmiyor telefon alıyor :D

Öyle bir milletiz ki, 1 maaşını telefona yatırabilecek kapasitedeyiz. Yanlış anlaşılmasın, adamın ayağına giyecek doğru dürüst ayakkabısı yok gelip S5, iPhone 5s alıyor.. Sonra borç gırtlakta, borcum var, ödemem lazım diyip duruyor. :) O kadar uygun fiyata telefon çeşidi varken illa gidip son çıkanı alacaklar. :)

Geri