• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ne kullanıyosa bende istiyom

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Arkadajlar herifin saçı çok rahat şekil alıyo çok yumusak bana böle şekil veren herhangibi şey önerin :D

sertleştiren şampuan keşfettimde yumuşatanı daha keşfetemedim :D

O sende asla olamaz dostum , üzgünüm :P

ooo Silk Hair TV ben bu adamin takipcisiyim ya :D Saclarim hemen hemen bunun yapisiyla ayni benimkide bu kadar kolay sekle giriyor. Hatta suan su cok yaygin olan JB sac stilini yapiyorum. Kesim vs. ayni. Saclarima cok onem veririm. Tabi malzemeler yardimiyla. Benim kullandigim malzemeleri assagiya veriyorum belki denemek istersin.

1- Hair Play Sac dalgalandirici kopuk&krem

2- HairBone vax. (Orta dereceli sert olanlardan. Ultra degil.)

3- Sac duzlestiricisi. (One lan sen kizmisin duzlestirici kullaniyosun demeyin bu cok ise yariyor. Sicak temas yaptigi icin saclara daha cok yumusaklik katiyor.)

4- Elidor sac bakim kremi (Turuncu olanlardan)

5- Elidor sac spreyi (Ultra sert, parlak olmayan)

6- Ufleme gucu yuksek olan bir fon makinasi.

Bunlari kullanmak tabikide saca zarar verir. Fakat duzenli olarak her gece saclarinizi yikamak zorundasiniz. Bu kullandiginiz malzemelere dair hicbise kalmamali. Eger yikanmaz ise o zaman sikinti. Hemde gece sac derileriniz dinlenmis olur. Kolay gelsin. :)

Bu adam yüzünden bikeresinde evde anneme videoyu izleterek saçlarımı kestirmiştim :D

Oğlum ya bizde niye böyle saç yok? Gidip şuan 3 numaraya vurdurasım geldi saçları, sen sağ ben selamet. :pispis

Oğlum ya bizde niye böyle saç yok? Gidip şuan 3 numaraya vurdurasım geldi saçları, sen sağ ben selamet. :pispis
Benim saçlarımda çok kolay şekil alır. Ben jöle vs. sürmem ama saçlarımı elimle geriye yatırdığımda akşama kadar hiç bozulmaz. :D Doğuştan gelen bişey sanırım.
Örn;
998209_10201360934572773_1569222216_n.jpg

Geri