• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ne olacak takımın hali ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iGivenUp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iGivenUp

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
14
ya arkadaş bu manciniyi ilk baş geldiğinde çok sahiplendim ama daha sonradan sanki sırf fenerbahçe tarafından özellikle takıma sokulmuş ajan gibi gelmeye başladı. takımda ruh yok diyenlere ayrı kızıyorum biliç soyunma odasına kanlı forma astırıyor, fatih terimin uefa öncesi moral videosu hala sitelerde geziyor kısacası takım ruhunu ortaya çıkaracak olan t. direktördür. İşin özü
YÖNETİM İSTİFA !

Herşeyi teknik direktöre yıkmamak lazım. Sahada uyuz uyuz gezen oyuncularda hiç mi kabahat yok ? Mancini sahaya girip adamları zorla oynatamazya oynamak istemedikleri sürece.

Chelsea maçında yediğimiz gollerde defansta kimsenin zahmet etmeyip orada armut gibi dikilip nasıl gol yemeyi beklediklerini gördük hepimiz, eminim ki Mancini onlara orda armut gibi dikilmelerini söylememiştir.

Bu takım düzelecek gibi gözükmüyor hiç, teknik direktör değişse de düzelmez. Teknik direktörün hataları olabilir ama bu iki taraflı bir aşk gibidir, bir taraf karşılık vermeyince platonik olmaktan öteye geçemez.

Abi iyi güzel söylüyorsunda, kadro bu adamın elinde, yetki bu adamın elinde. Bak oyuna oynamayan kim var melo mu ? konuş, işe yaramadıysa kadro dışı bırak gönderilsin. Her maçta yektayı oynatmayı biliyor ya idmanlarda iyi diye, baksın maçta oynamayanıda kadroya almasın istese herkesi adam eder abi

Fatih terimi hiç sevmesemde adamın takdir ettiğim bir özelliği var.Disiplinli ve sert futbolcular sonuçta bu işi spor olarak yapmıyor ve para kazanıyorlar.Bu yüzden disipline edilmesi şarttır.Fatih terim bunu yapıyordu.Belki direk bu şekilde davranmıyordu ama tavırları bunu gösteriyordu.Sen 2 sene üst üste şampiyon yapmış adamı saçma sapan şeyler yüzünden gönder.Başlı başına saçmalık olan şeyde galatasarayı çalıştırırken milli takımı çalıştırmakta neyin nesi artık milli takım önce gelir mantığı eskide kaldı bana göre gelen teklifi geri çevirebilirdi belliki oda bunu istemiş.

Bir Galatasaraylı değilim ama Mancini sanki staj görüyor gibi davranıyor takımda.Takımı resmen deneme tahtasına çevirdi.Kadro derinliğin olabilir ama bu kadar takım ile oynanmaz takımdaki oyunlar ne yapacağını şaşırıyor artık oynarken her hafta yanında başka biri var

Abi iyi güzel söylüyorsunda, kadro bu adamın elinde, yetki bu adamın elinde. Bak oyuna oynamayan kim var melo mu ? konuş, işe yaramadıysa kadro dışı bırak gönderilsin. Her maçta yektayı oynatmayı biliyor ya idmanlarda iyi diye, baksın maçta oynamayanıda kadroya almasın istese herkesi adam eder abi

Oynamayanı oynatmayıp ne yapacak ? Kadro sınırsız değil değil sonuçta bir yerden sonra mecburen elindekiler ile yetinmeye çalışacak. İnanın bana bu işler öyle düşündüğünüz gibi değil. Belki alakasız bir örnek olacak ama bu işi aynen bu forumun yönetimine benzetiyorum. Yeni mod alıyoruz çalışmıyor, bağırıyoruz çaığırıyoruz disipline etmeye çalışıyoruz yine işini yapmıyor, güzelce söylüyoruz yine işini yapmıyor, onu atıyoruz yerine başkasını almaya çalışıyoruz bu işi yapacak doğru düzgün kimseyi bulamıyoruz ve mecburen elimizdekiler ile işlerini yapmasalarda yetinmeye çalışıyoruz yapacak birşey kalmıyor geriye. İnsanlar birşeyleri kendileri yapmak istemedikleri sürece, içlerinden gelmediği sürece ne yaparsan yap boş işe yaramıyor kesinlikle.

Galatasarya ki tek sorun paraya ve kariyere doymuş insanlarla çalışması.
Aşmpiyonlar liginde drogba bence iş yapmaz adamın paraylada kariyerlede işi yok. Bence yetenekli cocukları oynatsa şampiyonlar liginde daha başarılı olurlar adamlar kendilerini pazarlamak için kendilerini yırtacaklardır. Başarı getirmesede en azından görseli olur. :d

Galatasaraylı değilim.Bence suç hem futbolcuların hemde teknik direktörün arkadaşın dediği gibi Bilic ve Fatih Terim örneği bence gayet açık.Mancini bu tip hareketler yapacak adam değil zaten çalıştırdığı takımlarda nasıl başarılı olduğunu hepimiz az çok biliyoruz.Man.City'yi şampiyon yaptığı sene kadrosu mükemmeldi.İstediği bütün oyuncuları aldılar bırakın da yapsın.Gelelim Avrupa'ya Avrupa'da pek başarısı yok çünkü başarı bir tek para ile olmaz.Takım oyunu da lazım.Fatih Terim'i göndererek çok büyük yanlış yaptığınızı bir kere daha görmüşsünüzdür.

Son düzenleme:
Galatasaraylı değilim.Bence suç hem futbolcuların hemde teknik direktörün arkadaşın dediği gibi Bilic ve Fatih Terim örneği bence gayet açık.Mancini bu tip hareketler yapacak adam değil zaten çalıştırdığı takımlarda nasıl başarılı olduğunu hepimiz az çok biliyoruz.Man.City'yi şampiyon yaptığı sene kadrosu mükemmeldi.İstediği bütün oyuncuları aldılar bırakın da yapsın.Gelelim Avrupa'ya Avrupa'da pek başarısı yok çünkü başarı bir tek para ile olmaz.Takım oyunu da lazım.Fatih Terim'i göndererek çok büyük yanlış yaptığınızı bir kere daha görmüşsünüzdür.

Fatih Terim kendisi gitmek istedi ve bunun için gerekli zemini yine kendisi hazırladı. Fatih Terim'i çok severim ama hatalı olan kendisi maalesef.

Sene başında Lazio Burak için 15 ¤ At.Madrid Selçuk için 12 ¤ vermişti keşke gönderseydik şimdi yarısını vermezler

Fatih Terim Türk futbolunun katilidir bence kaldı ki Galatasaraydaki başarısının sebebi sürekli oyunculara gaz vermesidir diye düşünüyorum

Fatih Terim Türk futbolunun katilidir bence kaldı ki Galatasaraydaki başarısının sebebi sürekli oyunculara gaz vermesidir diye düşünüyorum
Aynen..Türkiye deki diğer teknik direktörler bunu maalesef düşünemiyor zaten tek Fatih Terim gaz veriyor sadece olay o degil mi :D

Geri