• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ne oluyo oyuna

Serverların birleşmesi , private serverları ŞEREF YOKSULU şahısların yönetmesi ve kapatması , piyasada hala silkroad gibi sağlam bir oyunun olmaması diyebiliriz :)

piyasada hala silkroad gibi sağlam bir oyunun olmaması diyebiliriz :)

İstedikleri kadar uğraşsınlar. Lisanslı resmi sunucuların en azından bu zamana kadar kapanma gibi bir şey söz konusu olmadı (Elhamdulillah). Ama diğer sunucuların içerisinde vardır mutlaka iyi olanları ama kurunun yanında yaşta yanıyor hesabına gidiyor işte o yüzden sizlere tavsiyem ya resmi sunucuları tercih edeceksiniz yada işini iyi yapan ve oyunu para kazanmak amaçlı kurmamış kişilerin sunucularını tercih etmenizdir.

Dünden beri girmek için can çekişiyorum sabah bi girdim char'lardaki itemler silinmiş. Storage gitmiş. Birazda laglı sanki ama eski günleri hatırlatıyo :')

Ben bir anda bu kadar kişinin döneceğini/başlayacağını pek zannetmiyorum. Eğer son zamanda sunucular birleşmediyse resmi olarak 3500 olan sunucu kapasitelerinin düşürüldüğünü düşünüyorum.

Geri