• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ne oluyor bu dolara ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar bir kasa toplayim dedim dolar aldı başını gidiyo ben toplamak istediğimde 2 TL di şuanda 2.30 a merdiven dayadı neden bu kadar arttı sizce böyle artarmaya devam eder mi yoksa düşer mi düşerse ne kadar sürer normale dönmesi ? beklemelimiyim ? DDR4 çıktığında parçaların fiyatı düşer deniyodu o konudada hiç değişiklik yok aynı fiyatlar :) ne soru sordum be :)

Son düzenleme:
dolar daha da değer arttıracak ve ülkemizi bir kriz bekliyor diyenler var. umarız yanılırlar

2.000TL ye bir sistem toplamak istiyorsan arkadaşım var, kendisinin oyun sistemi var. Bilgisayarının özellikleri falan gayet iyi. Daha 1 sene olmadı toplayalı. Üniversiteye gideceği için satmayı düşünüyor. Eğer ilgilenirsen benimle iletişime geç, arkadaşımdan tam özellikleri öğrenip bildireyim.

3.75 - 3.80 oldu şimdi 4 ü bile gördü bir ara :)

22794141_1786347311656607_7049160352105234432_n-jpg.264480

Ah ne güzel 2.30'lardan bahsediyorsunuz :) 2010 yılından beri doların başını alamadık ki. Ülke gelişiyor diye gösterip dışarıya bağımlı hale getirdiler bizi.
Her yeri satıp yabancı kaynaklara bırakırsanız olması normaldi zaten. İleri görüşlülük pek yok bizim siyasilerde. Anı kurtarmak amaçları genelde.
Güncel dolar kuru bu şekilde şu aralar. https://piyasa.paratic.com/doviz/dolar/
Artması muhtemel görünüyor. Tehlike çanları çalar yakında :')

Yastık altındaki dolarları bozdurmadınz mı ? :) Neden düşmüyor bu dolar..

Yastık altındaki dolarları bozdurmadınz mı ? :) Neden düşmüyor bu dolar..

Dolar bozdurun dediği zaman ben dolar ve euro alıyorum, öyle fazla değil, küçük küçük TL yi çeviriyorum, biliyorum artacağını, bu ülkede dolar 1-2 sene 6 nın aşağısına inmez, sonra 7 den aşağı inmez hatta 8 bile sınır olur. Hayal kurmuş gibi geliyor fakat artmayacağının garantisinden çok artacağının garantisi var :D He bu arada artsa da ülkemdeyim, Türkiyedeyim, aç kalsak bende kalacam ama müstahak bizim millete. Ve diyeceğim ki, bunu çok bekliyorum demeyi;

SİZİN YÜZÜNÜZDEN !

Geri