• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ne yapmaliyim iSro mu Herhangi bir Pvp Server'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaslar uzun zamandir bir o pvp sw bir bu pvp sw ya kapaniyor ya saldiri aliyor ya gm item dagitiyor klasik problemler her sw ayni , player sorunu vs yada free silk..

Gercek sro'dan uzun zamandir uzagim sw ler birlesmis vs cap kactir oyuncu varmi silk fiyatlari vs acikcasi orjinaline geri donmek istiyorum artilari ve eksileri nelerdir beni aydinlatabilirmisiniz simdiden tesekkurler

125 Cap oldu ve baghdad geldi bir çok yeni alan ve yeni eşya gelmiş durumda ve en son 14 DG var oyunda ama yakında 15 DG gelecek diye düşünüyorum.
Oyuncu var olmaz olur mu? Buyur doluluk oranlarına bakabilirsin.

error-soft.net - International Silkroad (iSRO) Server Capacity

10 Silk: 3 TL 50 Silk: 15 TL 100 Silk: 30 TL 300 Silk: 90 TL 500+25: 150 TL 700+50: 210 TL 1000+100: 300 TL silk fiyatları bunlar kısaca. Eğer silk alacak olursan ben sana yardımcı olmaya çalışırım.

ZSZC - Zone var şuan oynadıgım yeni başladım hattada 105 lv cap 1440 fln var user

Zor ve masraflı olsada iSRO tavsiye ederim. En azından saçma sapan editler yok, çoluk çocuk gm takımı yok, zırt pırt kapanmalar, buglar, lag, dc vs sorunlar yok, oyunun devamlılığı var 2 haftada kapnma sorunu ve endişesi yok.

Kafanız rahat olsun istiyorsanıoz iSRO tabiki, ama kısa süreli heyecanlar arıyorsanız privateleri tercih edebilirsiniz.

Zor ve masraflı olsada iSRO tavsiye ederim. En azından saçma sapan editler yok, çoluk çocuk gm takımı yok, zırt pırt kapanmalar, buglar, lag, dc vs sorunlar yok, oyunun devamlılığı var 2 haftada kapnma sorunu ve endişesi yok.

Kafanız rahat olsun istiyorsanıoz iSRO tabiki, ama kısa süreli heyecanlar arıyorsanız privateleri tercih edebilirsiniz.

Benden Sana Gelsin Abi :D

lyoAGJ.jpg

oZLJWb.jpg

125 Cap oldu ve baghdad geldi bir çok yeni alan ve yeni eşya gelmiş durumda ve en son 14 DG var oyunda ama yakında 15 DG gelecek diye düşünüyorum.
Oyuncu var olmaz olur mu? Buyur doluluk oranlarına bakabilirsin.

error-soft.net - International Silkroad (iSRO) Server Capacity

10 Silk: 3 TL 50 Silk: 15 TL 100 Silk: 30 TL 300 Silk: 90 TL 500+25: 150 TL 700+50: 210 TL 1000+100: 300 TL silk fiyatları bunlar kısaca. Eğer silk alacak olursan ben sana yardımcı olmaya çalışırım.

Ayrintili aciklaman icin tesekkur ederim + basmak icinde parayla biseyler alman gerektigini duydum ayrintisi nedir acaba ?

Ayrintili aciklaman icin tesekkur ederim + basmak icinde parayla biseyler alman gerektigini duydum ayrintisi nedir acaba ?

Biliyorsun ki 12 DG ve üzeri eşyaları dönüştürmek için bazı stone(taş)ları almamız gerekiyor, diyelim ki benim 11 DG +7 Nova bir Staff'ım var fakat bunu 12 DG yapmak istiyorum bunun için 11th Grade Special Aweken Stone(Weapon) adında bir eşyayı silk ile almam gerekiyor. Bir de ben silahıma + denediğim zaman bu silahım kayıp olmasın diye de silk ile satın alınan 12th Magic Pro of Stone (Legend, Magic, Rare) bu eşyası almam gerekiyor Rare (Sos) Magic(Mon) Legend (Sun) olarak nitelendirebiliriz. Bu aldığımız eşya sadece silahın yok olmasını engellemekle kalmıyor, mesela +7 denedim tutmadı ya +6 ya düşürüyor diye biliyorum. (Silk ile alıp daha kullanmadığım için pek detaylı bilgim bulunmuyor.)

Biliyorsun ki 12 DG ve üzeri eşyaları dönüştürmek için bazı stone(taş)ları almamız gerekiyor, diyelim ki benim 11 DG +7 Nova bir Staff'ım var fakat bunu 12 DG yapmak istiyorum bunun için 11th Grade Special Aweken Stone(Weapon) adında bir eşyayı silk ile almam gerekiyor. Bir de ben silahıma + denediğim zaman bu silahım kayıp olmasın diye de silk ile satın alınan 12th Magic Pro of Stone (Legend, Magic, Rare) bu eşyası almam gerekiyor Rare (Sos) Magic(Mon) Legend (Sun) olarak nitelendirebiliriz. Bu aldığımız eşya sadece silahın yok olmasını engellemekle kalmıyor, mesela +7 denedim tutmadı ya +6 ya düşürüyor diye biliyorum. (Silk ile alıp daha kullanmadığım için pek detaylı bilgim bulunmuyor.)

cok yardimci oldun tesekkurler son birsey daha silkroad R'in digerinden farki nedir ?

Konuyu actigimdan beri yaklasik 5tane pwp server degistirdim hicbirinde aradigimi bulamadim umit burda artik senin tekrar elini tasin altina sokman gerektigi cikiyor sanki :)

@Deepblue

Konuyu actigimdan beri yaklasik 5tane pwp server degistirdim hicbirinde aradigimi bulamadim umit burda artik senin tekrar elini tasin altina sokman gerektigi cikiyor sanki :)

@Deepblue

Oyunculara güvenmiyorum. 1-2 hafta oynarlar ondan sonra sudan bahanelerle tek tek bırakırlar, harcadığımız tüm emek boşa gider, kapatınca da neden kapattın derler.

arkadaslar uzun zamandir bir o pvp sw bir bu pvp sw ya kapaniyor ya saldiri aliyor ya gm item dagitiyor klasik problemler her sw ayni , player sorunu vs yada free silk..

Gercek sro'dan uzun zamandir uzagim sw ler birlesmis vs cap kactir oyuncu varmi silk fiyatlari vs acikcasi orjinaline geri donmek istiyorum artilari ve eksileri nelerdir beni aydinlatabilirmisiniz simdiden tesekkurler

Edit : Konuyu actigimdan beri yaklasik 5tane pwp server degistirdim hicbirinde aradigimi bulamadim umit burda artik senin tekrar elini tasin altina sokman gerektigi cikiyor sanki :)

@Deepblue

Gel hadese başladım iSRO :D 13 Lv oldum beklerim.

Oyunculara güvenmiyorum. 1-2 hafta oynarlar ondan sonra sudan bahanelerle tek tek bırakırlar, harcadığımız tüm emek boşa gider, kapatınca da neden kapattın derler.

Dogru blackpearl zamani ne zorluklar yasadigina sahit oldum ucundan baya zor ama guzel kazancli donemlerdi senin icin boyle birseylere kalkisirsan mutlaka arkanda yine buyuk kitleler olusacaktir gibime geliyor ayrica istersende item satisli vb alternatifli oyunlarda kurabilirsin..

Bende başlayayım dedim ama Privateler ölü şu an bir bakıyorsun Pvp yerleri dolup taşıyor FW'ler ağzına kadar dolu,diğer gün serverde online yok;örn. arkadaş zszc-zone önermiş oyunda 1500+ üstü player gösteriyor oyunda 1 tane Pvp atan bulamazsın.iSro da tek başlayacaksan sıkabilir ama grup,arkadaş vs. iyi olabilir.

Hala gozlemliyorum en dogrusu yabanci bir pvp server bulmak olabilir olgunluk kufur hirsizlik item verme vb olaylar acisindanda daha cok beklentilerimi karsiliyabilir gibi sanki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri