• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ne Yapmam Gerekiyor

JumyrKylysh

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ocak 2014
Puanı
10
Gofor files adında bir program indirdim fakat sonrasında programı sildikten sonra her bilgisayarı açışımda program açılmaya başladı program kaldır'dan sildiğim halde açılıp duruyor.

-birde sağ alt tarafta nereden geldiğini bilmediğim bir simge var nasıl kaldırabilirim?

10744039_290814057786284_676745003_o.jpg

10732169_290814117786278_344824904_o.jpg

10676989_290813394453017_915963795_o.jpg

10733105_290814164452940_1546530581_o.jpg

CCleaner iler taratın çerezleri gereksiz dll dosyaları silin.Daha sonra antivirüs programı ile taratın.
Bu tarz programlar genellikle yanında ek programda kurar.Program ekle-kaldırdan gereksiz gördüğünüz ne varsa silin.Özellikle toolbar programları bu hataların temelidir.Avast ücretsiz sürümünde bu tarz programları kaldırıyor deneyin.

Başlat / Çalıştır / msconfig yaz enterla / Başlatma sekmesine gel, orda pc açılışında otomatik başlayacak programların listesi gelir, istemediklerini kaldır uygula de pc yi resetle.

iobit uninstaller yükle regedite kadar herşeyi silebilirsin onla ve kaybolur

Başlat / Çalıştır / msconfig yaz enterla / Başlatma sekmesine gel, orda pc açılışında otomatik başlayacak programların listesi gelir, istemediklerini kaldır uygula de pc yi resetle.

genede aynı problem

10742574_291655761035447_356877894_o.jpg

----------

CCleaner iler taratın çerezleri gereksiz dll dosyaları silin.Daha sonra antivirüs programı ile taratın.
Bu tarz programlar genellikle yanında ek programda kurar.Program ekle-kaldırdan gereksiz gördüğünüz ne varsa silin.Özellikle toolbar programları bu hataların temelidir.Avast ücretsiz sürümünde bu tarz programları kaldırıyor deneyin.

ccleaner ile temizliyordum fakat şuana kadar pek bir yararını görmedim ccleanerin bu problemimi çözmemede yardımcı olmadı virüs programı ise yavaşlatıyor pcmi

----------

iobit uninstaller yükle regedite kadar herşeyi silebilirsin onla ve kaybolur

bazı programları sildim ancak go for files ve yan altta çıkan E simgesine sahip search project isimli saçma programı silemedim&bulamadım :(

• [*=1]Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini
    4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33_818.jpg
    , Denetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

[*=1]Search Protect by Conduit programını bulun sağ tuşla tıklayın ve kaldır'ı seçin.

[*=1]Search Protect yazılımı farklı adlarla görünebilir. Bu sebepten programlarda ne olduğunu bilmediğiniz her yazılımı kaldırabilirsiniz.

bir sitede böyle yazıyor

Hallettik sorun kalmadı :)

Görev yöneticisinden programı sonlandırıp program files da kurulu olduğu klasördeki uninstalli çalıştırınca uygulamayı kaldırdı.

Geri