• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Neden Kızlardan Çekiniyorum :S

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Şunu Farkettimki Kızlarla rahat bir şekilde konusamıyorum :S

Bugün mesela BMM 'den tanımadıgım bir kaç kıza bile merhaba yazamadım utandım o.O

nasıl bu utancı Kırabilirim ?

Bunun sebebini ise Sivilcelerime bağlıyorum baya bi azalmasına rağmen :(

Şunu Farkettimki Kızlarla rahat bir şekilde konusamıyorum :S

Bugün mesela BMM 'den tanımadıgım bir kaç kıza bile merhaba yazamadım utandım o.O

nasıl bu utancı Kırabilirim ?

Bunun sebebini ise Sivilcelerime bağlıyorum baya bi azalmasına rağmen :(

bunun sebebi birçok şey olabilir kardeşim örneğin çevrende fazla kız arkadaşın yoktur kızlarla fazla muhabbetin olmadığı için onlarlada olmayacaktır tabikide ama bu utancı yenebilirsin yani senin elinde utanacak birşey yok :)

bunun sebebi birçok şey olabilir kardeşim örneğin çevrende fazla kız arkadaşın yoktur kızlarla fazla muhabbetin olmadığı için onlarlada olmayacaktır tabikide ama bu utancı yenebilirsin yani senin elinde utanacak birşey yok :)

haklsında diyalog bilmiyorum . Ne Zaman Ne yapmam gerektigini falan filan :D

Bunlar zamanla olacak şeyler, ha diyince olmaz.

Ufak ufak çevreni geliştirmeye çalış, zaten sonrası gelecektir..

Abazayken sen sen değilsin.. Sol el yokluğu yok et. :D Şaka bi yana 1-2 kızla kanka muhabbeti kur, diğerlerinlede rahat konuşmaya başlarsın. Onlarda insan çekinme. ^^

Bir kızdan çekinirsen ne yaparsan yap anlar ve senden uzaklaşır. O yüzden sana bir taktik vereyim. Karşındaki kıza ablan veya kız kardeşin gibi davran. Şaka yap,makara geç,dalga yap,sa lakça hareketler espiriler yap kız sana ilgi duşar. Çünkü karşı cins de sürekli cinsel münasebet düşünürseniz siz fark etmeden kızı kendinizden uzaklaştırmış olursunuz bunu yapmayın. Zaten kaybettiğiniz noktada bu.

Bir kızdan çekinirsen ne yaparsan yap anlar ve senden uzaklaşır. O yüzden sana bir taktik vereyim. Karşındaki kıza ablan veya kız kardeşin gibi davran. Şaka yap,makara geç,dalga yap,sa lakça hareketler espiriler yap kız sana ilgi duşar. Çünkü karşı cins de sürekli cinsel münasebet düşünürseniz siz fark etmeden kızı kendinizden uzaklaştırmış olursunuz bunu yapmayın. Zaten kaybettiğiniz noktada bu.
.

Dikkate alacagim saol

Discovery cihazımdan gönderildi

Utana utana konuş. Kızlar seni daha çok sever, sevgili anlamında değil belki ama arkadaş olarak mutlaka. Sonuçta kızarıp konuşamadığında veya kelimeler birbirine dolandığında, karşındaki kız bunun kendisini güzel ve çekici bulduğun için olduğunu düşünücek. Sempatik bir ortam olur merak etme, hatta daha iyi diyebilirim.

Sorun özgüven eksikliğinden ve tecrübesizliğindendir çok kasma yani karşındakini çok büyük görme küçükde görme konuş yani bilemiyorum hiç öyle bir sorunum olmamıştı ama burdandır bence.

Herkes birşeyler yazmışta bende şunu söyleyeyim affedersin yakınlaşıcam diye maymun olma günümüzün ergen kezbanları için değmez ;)

Karşındaki erkek gibi düşün ama erkekle muhabbet eder gibi etme.Kısaca olay budur :)

Geri