• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Neden Linux Kullanmalıyım ?

Cochineal

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
45
Virüsleri Unutun

Windows'ta hepimizin korktuğu şeydir virüsler... Linux'ta bunları düşünmenize gerek yok çünkü burda virüs diye birşey yok...

İşletim Sisteminize Yüzlerce Lira Ödemeyin

En ucuz windows işletim sistemine yüzlerce lira para vermek yerine Linux'u seçin...

Özgürlük için...

Windows'ta olmayan açık kaynak kodu... Ne kullandığınızı bilin,tercihlerinize göre istediğiniz dağıtımı kullanın...

Driver Aramak Yok

Linux'ta driver aramak ve yüklemek zorunda değilsiniz...

Güncellemeler

Tek bir tıkla kolayca güncelleştirmelerinizi yapın

Ücretsizi Varken Neden Yasadışı Kopya ?

Ücretsiz işletim sistemini kullanmak varken neden yasadışı windows kopyalarını kullanalım ki ?

Yazılımamı İhtiyacınız Var ? Linux Sizin İçin Bulsun

Paket yöneticinizle istediğiniz yazılımı hemen bulup indirebilirsiniz...

Masaüstü

Windows'un çakmasını yapmaya çalıştığı masaüstü arası geçiş... Linux kullanın ve o harika deneyimi sizde yaşayın...

Çevre İçin Birşeyler Yapın

Diğer işletim sistemleri için hazırlanan kartonlar,cdler vs. için milyonlarca ağaç kesiliyor...Linux'u internetten indirip çevreye zarar vermeden kullanabilirsiniz...

Backdoor Yok

Acaba izleniyormuyum ? şifrelerim güvendemi ? hissine kapılmayın ve Linux kullanın.

Ücretsiz Desteğin Keyfini Çıkarın

Bir sorunlamı karşılaştınız ? Anında ve ücretsiz desteğin keyfini çıkarın...

Çok Pencere ? Gruplarla Çalışın

workspaces_full.png

Resimde görüldüğü gibi gruplara ayırıp çalışabilirsiniz...

Masaüstünüz Kalabalık ve Karışık Değil

Karışık ve kötü görüntüye sebep olan masaüstünüz yok ama herşey elinizin altında...

Bilgisayarınızı Yeniden Başlatmaktan Yoruldunuz mu ?

Yeni bir yazılımmı yüklediniz ? yeniden başlatın.Güncelleştirme mi yaptınız ? yeniden başlatın.Bilgisayarınız mı yavaşladı ? yeniden başlatın.
Linux işletim sisteminde bunu unutun.Linux daha stabil bir işletim sistemidir.

Yüzlerce Oyunu Ücretsiz Oynayın

Linux için hazırlanmış yüzlerce oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Bir Programla MSN,ICQ,AIM,Jabber Kullanın

Hepsini bir tek programla kullanın...

Harika Bir Müzik Çalarınız Olsun

AmaroK, Rhythmbox, Banshee gibi harika müzik çalarlarınız olsun.CD kapaklarını,internetten şarkı sözlerini önünüze getirir.

amarok.png

Konu Why Linux is better adresindeki başlıklardan,kendi yorumlarım eklenerek hazırlanmıştır.Emeğe saygı​

Günümüzdeki popüler oyunları desteklemiyor olabilir ama linux için hazırlanmış binlerce oyun var zaman geçirmek için...

Oyunları desteklemiyor bir sürü işi kendin yapman lazım daha bir çok konu var windows kullanırsan bunlar ortadan kalkıyor. :)

WineHQ adlı program ile UNIX tabanlı tüm işletim sistemlerinde Windowsun çalıştırabildiği oyunları oynayabilirsiniz. Tabi windowstaki performansla aynı olmayacaktır :)

WineHQ adlı program ile UNIX tabanlı tüm işletim sistemlerinde Windowsun çalıştırabildiği oyunları oynayabilirsiniz. Tabi windowstaki performansla aynı olmayacaktır :)

Aynen öyle hem bütün programlarda işe yaramıyor hemde windowstaki performans alınamıyor başka emulatörlerde var paralı olanlar ama onları denemedim...

Geri