• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Neden Turkcell

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Neden en pahalı tarifelerin olduğu ve müşterileri sürekli kazıkladığı halde Turkcell?

Türkiyedeki ilk hat olduğu için.Eee sadece onlar varken bizi sömürmeye alışmışlardı.Alışkanlıkları hala devam ediyor.

BimCell e geçtim ohh dünya varmış

Bende aveaya geçiyorum yakında tavsiyem sizde geçin.Turkcelldeki gibi pompa yok hiçbi yerde:d

Kapsama kalitesi diğer operatörlerden daha iyi olduğu için mesela bizim köyde bir tek turkcell çekiyor :D

Kim ne derse desin en iyi çeken Turkcell.Ben Turkcell kullanıyorum.Tabi kazık konusundada en iyiler :D Bu yüzden değişicem :D

Turkcell iyi kazıklıyor ama iyi hizmet veriyor bütün operetorlerin internet hızına bakarsan en hızılı turkcell hemen hemen her yerde çeken turkcell vazgecılmez bence 10 bın sms yetıyor (:

Çekmiyor diyen arkadaşlar nerde yaşıyor :D Hiçbirinizin Heidi gibi dağın tepesinde yaşadığını düşünmüyorum. Eğer ki çekmiyorsa gidin orda yaşayın baz istasyonları yoktur havası temizdir sizi kanser yapmaz.

Turkcell kullanıyorum çok memnunum fiyatları vodafone ile aynı sayılır.1-2TL fark oluyor bazen.

Turkcell'dim Vodafone'ye geçtim memnundum aslında fakat bizimkilerin kontörü olmadığında ödemeli atamıyorlardı 2 gün önce tekrar Turkcell'e geçtim :)

aveayım bizim burda çekmiyor... izmirde hat çekmezmi arkadaş ? çekmiyor işte merkezi bir yerde sayılırım ama çekmiyor. ne konuşa biliyorum ne mesaj ata biliyorum. turkcellde tam çekmiyor. vodo yamı geçsem acaba ? bir ara canı sıkılan birileri vardı ne oldu onlara sahi

Avea kullanıyorum çekmediği olmadı çok nadir mesajlarım gitmediği oluyo bi de şebeke yok falan demişti o kadar :)

Geri