• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Neden yurt dışına özeniyorsunuz ;)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet neden özeniyoruz.Neden ? İşte bunlar yüzden...

suburb.jpg

PAlto18.JPG

Dikkat kota düşmanı...
New_york_times_square-terabass.jpg

Yobazlığın olmadığı bir ülke...
Herkesin medeni olduğu bir ülke (%1 felan olmayabilir.)
Herkesin birbirine saygı "DUYDUĞU" bir ülke...

İstiyorumss...

Amerikaya gittinmi lan düdük makarnası diyenlere yorumum;

Amcam gitti gayet beğendi.Çoğu insan sıcak kanlı(Azınlıklar hariç)Gayet güzel bir ülke herkes kendi yoluna bakıyor diyor :)

Tamda istediklerimi çok sadece bir şekilde anlatmışsın keşke bizde böyle olabilseydik.

süper şehir gelişmiş her konuda özellikle teknoloji onları paraları dünya da değerli muhteşem bir ülkelerden biris amerika new york veya washington dc gitmeyi veya oralarda yaşamayı çok isterim idolüm oralarda iş bulup yerleşip orada yaşamak.

insanlar dürüst olsun gerisi olmasada olur bizimkisi hala hani hukuk devletiydik neden izliyorsunuz neden dinliyorsunuz desin ulan ya :D:D

Ne kadar bizdede doğal güzellikler olsada, bu adamların şehir yapısı gerçekten muzazzam. İşe girdikten sonra, ilk aklımda olan şey yurt dışında böyle bir şehre geziye gitmek.. Sanırım bu tarz bir şehirde yaşamak hayallerde kalıcak, kolay birşey değil çünkü orda işe gir, hayatını oraya kur vs..

Gerçekten ABD 'de Kaliforniya başta olmak üzere çok güzel bir kaç eyalet var.Avrupa'nın zaten büyük bir kısmı güzel (Almanya,İngiltere,İtalya,İsviçre).Rusya'dada Moskova gerçekten muhteşem bir şehir.

----------

Buyrun Moskova :

Ekşi Sözlükteki bir entry : hem alışveriş merkezleri dikip, hem siteler yayıp hem de yeşil kalmayı başarabilen bir şehir.

1465199_732858780060931_538963129_n.jpg

1469842_735731553106987_411915420_n.jpg

Ben özenmiyorum direk İngiliz ya da Amerikalı olmak isterdim.İngiliz aksanı yapmak isterdim.Burada insanlarla bir müzik bağlantım dahi yok.Çok sıkıcıı :(

[MENTION=67307]CaptainCoCo[/MENTION] paraları biriktiriyoz gidiyoz beraber sen yutub firması bende spor salonu aciyorum zengin olup gidiyoruz :D

Geri