• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Need For Speed Most Wanted Ücretsiz!

ybFXBHb.png

Niye böyle taksit taksit yarım yamalak iş yapıyorsunuz? Nerde ücretsiz bu linki nedir yahu ? Steam mi ?

Herkes bilir ki EA oyunu her zaman Origin'e çıkar.Oyuncu adamda bunu bilir.Hepsini geçtim NFS oynamış birisi oyunun nereye çıkacağını bilir.Link vermedim çünkü konuyu açtığımda oyunu indirip farklı bir oyuna geçiş yaptım.
Konu sadece oyunun bedava oluşunu göstermek içindi...

Oyunlarla çok fazla olmasa da ilgiliyim ve bilmiyordum. Ben bilmiyorsam bilemeyecek bir sürü kişi daha vardır. Ha sen ve büyük bir çoğunluk dediğin gibi söylediklerini biliyor olabilir ama bu herkesin bileceği anlamına gelmez. Ayrıca EA oyunu olupta zaman içerisinde farklı platformlarda satılan veya ücretsiz dağıtılan bir çok oyun oldu ve olmaya devam ediyor. Kısacası söylediklerinin bir dayanağı yok sadece genelleme yapmışsın ama öyle söylediğin gibi her durumu ve herkesi kapsamıyor.

konunun editlenmemiş halinde 'originde' diyordu aslında.

Origini ben görmedim orası benim hatam da yine de birşey yapılıyorsa tam yapılmalı. Sakın yanlış anlamayın burda kimseye kızmıyorum sadece nasıl olması gerektiğini söylüyorum. Ta buraya kadar gelip zahmet edip konu açıp ayrıca resim de koymuşken bir zahmet link de koyuver de insanlar Origin olduğunu bilseler bile gidip orda arayıp bulmaya çalışmasınlar. Link koymak ordaki resmi alıp buraya koymaktan daha basit ve daha faydalı birşey.

Bunu online olarak arkadaşlarımız ile oyniyabiliyormuyuz ben sadece hikaye modu var diye biliyorum.Eğer MP de var ise Originde sattıkları bunlar ne işe yarıyor bilgisi olan söylesin Origini ilk defa kullanıyorum. :D

W1LN7L.jpg

Bunu online olarak arkadaşlarımız ile oyniyabiliyormuyuz ben sadece hikaye modu var diye biliyorum.Eğer MP de var ise Originde sattıkları bunlar ne işe yarıyor bilgisi olan söylesin Origini ilk defa kullanıyorum. :D

W1LN7L.jpg

Dlc. ve işte arabaya eklenen vinyl falan filan.Mesela gidip Pontiac'a binmeye çalışırsan buraya kadar yönlendirir.Veya Nissan GT-R R34'e binmeye çalışırsan falan buraya atar.
Sadece oyun ücretsiz oldu Dlc ücretli.

[BILGI]Online Oynanabiliyor arkadaşım ile denemedim ama başkaları ile yarış yapılabildiğine göre arkadaşınlada yarışabilirsin :D Fırsatı kaçırmayın kesinlikle indirin. :D[/BILGI]

Hemen oynamalıyız bayaadır topice bakmıyordum teşekkürler

Geri