• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Need For Speed Rivals'ın Çıkış Fragmanı Geldi

xPaulWalker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2011
Puanı
73

pbzvby8i.gif

Serinin en son oyunu olan Rivals, Kasım 15'de PlayStation 4 için çıktı Kasım 22'de ise bütün platformlarda oynanabilecek.Serinin seneye 20. senesi olduğu için bir çok sürpriz bizi bekleyecektir öyle umut ediyoruz lakin şimdilik Rivals ile idare etmek zorundayız :)

Galeri

2s6wn6b.jpg

wtf29k.jpg

23su99z.jpg

Çıkış Fragmanı

[video=youtube;CA1aXNpJPoI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CA1aXNpJPoI[/video]

Ve İlk 30 Dakikası

Polis,Can ve 1 vs 1 Yarış gerçekden çok iyi olmuş oyun süper gibi gözüküyor tabi alıp oynamadan bilemeyiz. :'(

Oyun güzel gözüküyor birkaç saat sonra bende test edicem eğer sorun çıkmazsa.

eskisi gibi sokak yarışlarının olduğu bi nfs görmeyi beklerdim

eskisi gibi sokak yarışlarının olduğu bi nfs görmeyi beklerdim

Need For Speed'in nerdeyse bütün oyunlarında sokak yarışı yapıyorsun zaten.Sen Underground 1-2 'yi özledin galiba.Yoksa hepsi sokak yarışı sadece evler büyük alan geniş efektler iyi.

Pek bi beklentim yok hatta indirmeyi bile düşünmüyorum.Geçen sene MW2 adı altında o kadar beklentiye girdim oyunu satın aldım sonuç hüsrandı Carbon'dan sonrası vasat benim için.Adının verdiği reklam sayesinde oyunlara pek özen göstermez oldular.

Geri