• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Need for Speed The Run

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
Dehşet-ül vahşet bir NFS oyunu geliyor arkadaşlar 15 Kasım 2011 de çıkacakmış aşağıda ilk teaser videosu yayınlandı merakla bekliyorum ben :D

NFS: Hot Pursuit ve Shift 2: Unleashed'in sevilen Autolog özelliğine de sahip olacak NFS: The Run, bizleri San Francisco'dan New York'a uzanan uzun soluklu bir hikayeye konuk edecek. Sıkışık şehir trafiğinden dar kanyonlara, karla kaplı dağlardan ormanlık alanlara kadar birçok farklı ortamda yarışma imkanı bulacağımız ve tamamen arcade sürüş mekaniklerine sahip olacak.

Son düzenleme:
bence cıvımadan serisini bu kadar çok sayıda üretip satabilen nadir oyunlardan biri NFS bence undergrand ından tut hot pursed ine kadar mükemmel bence hepsi fakat sadece Shift serisini sevmedim hiç sürükleyici değil

:D Nfs Hot Pursuit 2 Unleashed 2011 yazıyodu bu ne şimdi :D Ayrıca Trailer Bişeye Benzemiyor :S

Bu oyunada kötü derseniz artık yuh size :D seri biraz cıvıdı ama yinede shift serisini değişmem hiçbir yarış oyununa mükemmel oyun yani :D

Hot pursuitin konusu yoktu ama güzeldi inşallah bunun bi konusu vardır :D :D

Geri