• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Need For Speed World SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
7f3ch.gif

SSS(Sıkça Sorulan Sorular) bölümünde oyun ile ilgili karşılaştığınız sorunlara çözüm bulabilir,sorunuza cevap bulabilirsiniz..

SORU : NFS World nedir?
CEVAP : NFS Serisinin online olan versiyonudur.

SORU : İlk başlarken hangi aracı almalıyım. En iyisi hangisidir ?
CEVAP : Oyunda 3 sınıf araç çeşidi olmakla beraber, ilk başlayanlar t1 araçlarını seçmek zorundadır. (boost ile alımı saymazsak) Değerlendirmelere göre t1 sınıfının en iyi aracı Silvia.

SORU : Peki boost nedir?
CEVAP : Boost oyunda gerçek para ile alınan (cep telefonu ve kredi kartı sistemi ile çalışan) oyuna araçları ya da ilave parçaları almana yarayan sistem getirisidir.

SORU : Oyunda nasıl daha hızlı kasılabilir ve nasıl daha kolay para kazanabilirim.
CEVAP : Sorunuzun cevabını hile indirerek dememi bekliyorsanız. Hiç bulaşmayın BAN yeme ihtimaliniz çok yüksek diyebilirim. Kimseye de bu tarz yöntemleri tavsiye etmiyoruz. Zaten artık kasması daha kolay. Oyundan hile yerine zevk almaya bakın. All in (Team Escape) yaparak arkadaşlarınızla beraber ya da multi seçeneğiyle hiçbirinizin yakalanmadan sürekli yaparak daha kolay kasılabilirsiniz.

SORU : Saatlerdir kasılıyorum. Bir tane bile parça çıkmadı???
CEVAP : Parça çıkarmanın belli bir süresi olmayıp tamamen şans işidir. 10 dakikada 2 parçada çıkarma ihtimalinizde var, 10 günde 2 parçada çıkarma ihtimalinizde.

SORU : Skiller ne işe yarar?
CEVAP : Skiller, verdiğiniz klasmana göre o klasmanda daha iyi olmamızı sağlarlar. Her level atlandığında bir tanesine + basma hakkınız doğar.

SORU : Oyun kaç level'e kadar?
CEVAP : Oyun 50 level olmakla beraber, tahminlerimiz doğrultusunda AĞUSTOS ayı civarlarında yeni level ve yeni haritalar eklenecektir.

SORU : Yarışlarda parça çıkardım ama çıkan parçaları nereden görecem onu bulamadım?
CEVAP : Yarış sonlarında çıkan parçaları CUSTOMİZATİON bölümüne girerek STORE nin yanındaki oka tıkladığınızda gelen INVENTORY bölümünden aracınıza uygun parçaları soldaki uygun kutucuklara tut-sürükle-bırak yöntemi ile ekleyebilirsiniz.

SORU : Bug Nedir?
CEVAP : Bug bilgisayar yazılımlarında yapılan/yer alankodlama hatalarının oluşturduğu sorunlara denir. Yani Bug'lar hatalardır.

SORU : Lag Nedir?
CEVAP : Lag kısaca sunucu ile oyuncunun bilgisayarı arasındaki veri transferinde yaşanan gecikme olarak tanımlanabilir.

SORU : Güzel resimler çekmek istiyorum. Oyun göstergelerini ekrandan nasıl gizleyebilirim?
CEVAP : Oyundayken Alt+Z tuşlarına aynı anda basarak göstergeleri gizleyebilirsiniz.

SORU : world.needforsped.com'da bazı profillerde bate logosu var. Bu ne anlama geliyor?
CEVAP : Bu logo kapalı betada oynayan oyuncuların profilinde görünmektedir.

SORU : "Unexpected error: code (5)" hatasını alıyorum. Ne yapmalıyım?
CEVAP : Tarih ve Saat ayarlarınızı düzenleyin. Eğer tarih ve saatiniz geri kalmış ise şu anda bulunduğunuz tarihe getirin.

SORU : Sınırlı internet kullanıyorum. NFS World'ü oynarsam kotaya yansırmı?
CEVAP : İnternet üzerinden yaptığınız her işlem kotaya yansımaktadır. NFS World oyunun oynarsanız da kotanıza yansıyacaktır.

Geri