• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nesneye Hareket Kazandırma.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
maxigamelogo.png

Öncelikle hoşgeldiniz. :) :)

Bu konuda sizlere bir nesneye hareket efekti uygulamayı göstericem.

Öncelikle şunu belirteyim ben FireWork kullanarak anlattım fakat bu Photoshop ' ta fazla değişiklik yapmaz.Görünce anlıycaksınız. :beer

maxicon1.png

Öncelikle "File>Open" yaparak efekti uygulayacağımız resmimizi açıyoruz.

2cr0hgm.png

maxicon1.png

Sağ tarafta resmimizin bulunduğu layer ' a sağ tıklıyoruz ve " Duplicate Layer " ' i seçiyoruz. Bu şekilde resmimizi kopyaladık.

16ldx54.png

maxicon1.png

Daha sonra resme efekt vermek için " Filter > Blur > Motion Blur... " seçeneğini seçiyoruz.

nd6l4w.png

maxicon1.png

...ve son olarak efektimizi istediğimiz oranda ayarlayıp OK diyoruz. (Ben biraz abartmışım sanki efekti :roll:)

250ilvq.png

maxicon1.png

Evet arkadaşlar dersimiz bu kadar basit . Takıldığınız soruları konu altından belirtin.

Verildiyse özür dilerim.

Umarım yardımcı olmuşumdur. :-*

Son düzenleme:
Güzel paylaşım sonuçta adobe ürünü FireWork ha FireWork Ha Photoshop fark yapmaz.

Geri