• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Netbook - Tablet ikilemi

Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
1
Arkadaşlar konunun tam yeri burası mı bilemedim gerekirse yönetici arkadaşlar taşıyabilirler. Kısa süre içinde bir netbook almayı düşünüyorum, web üzerinden işlemlerimi halledebileceğim, ofis programlarını, photoshop ve web tasarımları yapabileceğim, pratik ama etkili bir cihaz almak istiyorum. Fiyat aralığı çok sıkıntı değil ama 800 tl ye kadar gayet mutlulukla alabilirim. Ama kimileri de tabletlerin netbook devrini kapattırdığı kimileri de tabletlerden bu randımanın alınmadığını söylüyorlar. Yardımcı olun.

Tabiki tablet. Net booklardan daha hızlı ve pratiklerdir. Pshop için android tablet önerirm samsung 10.1 fiyatınıza uygundur vatandan indirimle alabilirsiniz kuşkunuz olmasın

Photoshop gibi ciddi işlerle uğraşıcaksan küçücük tablette değilde bütçene uygun daha kullanışlı laptop almayı düşünmez misin?

Tabiki tablet. Net booklardan daha hızlı ve pratiklerdir. Pshop için android tablet önerirm samsung 10.1 fiyatınıza uygundur vatandan indirimle alabilirsiniz kuşkunuz olmasın

yaza doğru tablet alma gibi bir düşüncem var zaten, ama ilk etapta photoshopdan önce ofis programları daha önemli, bu konu hakkında bir bilginiz var mıdır?

----------

Photoshop gibi ciddi işlerle uğraşıcaksan küçücük tablette değilde bütçene uygun daha kullanışlı laptop almayı düşünmez misin?

Dostum elimde zaten Laptop var, intel core i5 işlemcili bu çapta işlemler için işimi görebilir zaten ama ben taşıması daha pratik olan bir cihaz arıyorum. Açıkcası iş yerine laptopla gelmek biraz zor, netbook daha minimize duruyor.

Lap top varsa net booka gerek yokki bir kac inc kucuk sadece. Ofis proramlari icin androidde cok guzel programlar var ben kullaniyorum tablet gerek sarji gerek kullanisligi olsun cok memnhnum

Geri