• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

NetBooster - [Mozilla Firefox] - Closed Alpha Testing

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
d08rl.gif

unled3td.jpg

Merhaba, Merhaba !!!

Bir zamanlar yapmış olduğum ve daha işin başında bıraktığım yazılımı sizlere sunuyorum. Dünya üzerinde tek olan sadece mozilla firefox için geliştirilmiş program sayesinde tarayıcınızın hızını maksimum seviyeye getirebilirsiniz. Tarayıcının kullanıcı ayarlarını, kayıt defteri üzerinde bulunan diğer ayarları ve gelişmiş ayarlarını tek tıkla eniyileyebilirisiniz.

Yapmanız gereken tek şey, programın size sunduğu seçeneklerden istediklerinizi seçip devam etmek. Programın varsayılan seçenekleri en uygun ayarlar ile donatılmıştır. Kayıt defteri düzenlerken herhangi bir hata oluşması durumunda program otomatik olarak eski haline döndürecektir.

Programın başka bir versiyonu gelmeyecek. Gelişim, arayüz ve yapımı durduruldu. Mozilla için geliştirilebilecek en iyi ayarlar programda mevcuttur. Her versiyon için geçerlidir.

Aynı zamanda program üzerinden değiştirilen değerleride görebileceksiniz !

unled3td.jpg

s4l6d.png

unled3td.jpg

[HIDE][/HIDE]

unled3td.jpg

Son düzenleme:
Sadece Firefox için olması kötü olmuş.Ben Chrome taraftarıyım.Eskiden Firefox kullanırdım ama fazla sekme açınca kasıyor ve sonrada çöküyor.

Mozilla Firefox'da kullanılan fonksiyonlar ve ayarlar chrome'de yok. Chrome daha hızlı olabilir, ama mozilla kadar fonkiyonel değil. O yüzden ilk mozilladan başlayıp sırası ile gidecektim. Nasip değilmiş. Ayrıca chrome eniyileme de mevcut. Tam değil, ama fonksiyonlar gayet iyi çalışyor. Herhangi bir hatada kendini düzeltecektir.

Sadece Firefox için olması kötü olmuş.Ben Chrome taraftarıyım.Eskiden Firefox kullanırdım ama fazla sekme açınca kasıyor ve sonrada çöküyor.

Hak veriyorum Chrome'un hızlılığı adamı bitiriyo.
O yüzden bir firefox taraftarıyken chrome dönmek ve bu konudaki şeylerin chrome için çalışmaması kötü olmuş. Belki ileride oda olur
Eline sağlık konu için.

Chrome olsa daha yararlı olur diye düşünüyorum şu anda kimse özelliğine bakmıyor hızlı mı ? Hızlı o halde bu diyip devam ediyor.:) Bu arada teşekkürler.Eline sağlık

Geri