• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

netflix film indirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
cümleten iyi akşamlar

beyler siki ve takintili bir film arsivcisiyim bu işlerle az çok ilgilenen birisi bile türk filmlerini reklamsiz olarak internette bulmanın ne kadar zor oldugunu bilir bundan dolayı bir netflix aboneliği oluşturdum organize işler vizontele gibi eski filmlerin bile 1080p olarak mevcut fakat filmler şifreli olarak indiriliyor freegrabapp diye bir program buldum bu program filmleri limitsiz olarak şifresiz indiriliyor fakat 480p ye kadar izin veriyor sonrasi için lisans satin alin deniyor bu platform üzerinden indirme yapmak konusunda yardımcı olabilecek var mı ?

Flatformun film indirmeye izin vereceğini sanmıyorum, onun yerine bu 480p ye kadar indirmeye izin veren programın crack veya full versiyonunu bulmalısın, bulamıyorsan full sürümünü bulabileceğin alternatif bir program araştırmalısın.

İnternette netflix kadar güzel kaliteli yayım yapan siteler var torrentte dahil. Neden netflix üzerinden indirmek istiyorsun ki? Normal bi torrentten de indirsen aynı boyut.

Geri