• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

New Dress [Red_Scourge]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
21obwad.png

Herkese Merhaba;

Yeni tasarım olan dresi herkesle paylaşıyorum inş begenirsiniz.

maxicon1.png

Red_Scourge Avatar Link;

https://hotfile.com/dl/194412597/aff0649/By_Fenomen.rar.html

Virüs Total;

https://www.virustotal.com/tr/file/...6feb1da98cee0f9b08d0507e/analysis/1360872443/

709200506.png

maxicon1.png

148609377.png

maxicon1.png

726866577.png

Not! Denendi ve çalışıyoru
Denendigini Kanıtı;

k46ct.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
bu dress için sro_client.exe editlemek gerekiyor boşuna uğraşmayın.
ayrıca denendi ve çalışıyor diyorsun kendi cektigin bir fotoyu koyarsan daha gerçekci olur ;) insanları boşuna uğraştırma

ayrıca denendi ve çalışıyor diyorsun kendi cektigin bir fotoyu koyarsan daha gerçekci olur ;) insanları boşuna uğraştırma

Şuan masaüstünden girdigim İçin atamıyorum oyun laptopa kurulu Denemedigim şeyi neden paylaşim.

Ufuk böyle bir söylenti var ama inanmıyorum at gerekli dosyaları pk2 lere kendi kodunla ekle nr farkedecek.

:facepal: o denenen dediğin fotodaki acılan oyunun sro_client (replace old engine to new engine) olmasın ? Fazladan Bölmeleri olduğu için oyundan atıyor. Yeni motoru eski sistem ile deiştirmen gerekicek bunları ekleyebilmek için

bu sro_client olayı olmasa çok avatar paylaşılırdı. bunun formülü piyasaya cıksa avatarlar paylaşılmaya başlar önceden nasıldı her hafta 2 3 tane avatar paylaşılıyordu vsro için

bu sro_client olayı olmasa çok avatar paylaşılırdı. bunun formülü piyasaya cıksa avatarlar paylaşılmaya başlar önceden nasıldı her hafta 2 3 tane avatar paylaşılıyordu vsro için

Joymax'ında istediği zaten bu filesler paylaşıldı hiç bir şey yapamadı, en azından getirdiği yeni şeyleri koruyor.

Joymax'ında istediği zaten bu filesler paylaşıldı hiç bir şey yapamadı, en azından getirdiği yeni şeyleri korkuyor.

Joymax'ın hiç birşeyden korktuğu yok bu yeni sistemi sadece yeni dress'lerde fazladan bölmeler var ondan dolayı yeni motor yapmak zorundaydılar. olay bundan ibaret

Bu dress Çıkalı Aylar oldu ve Çalışmıyor
Sro seninmi? Not! Denendi ve çalışıyor Dediğin Sro Ayit. Yani tek Ekleyen Sroya!

biraz araştırma Yapsaydın çalışmadığını bilirdin.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Kendi test serverime ekledim ve başarılı bir şekilde eklendi. Boş mesajlar atıp konuyu sabote etmeyin.

Burak belki haklı olabilirsin peki neden daha önce aynısını yapmadı ?

Daha öncede ortada files diye bir şey yoktu,ve arkadaşın dediği gibi yeni sistemleri yoktu yeni sistem getirdiler, bir nebze olsa getirdikleri şeyleri koruyorlar. En azından benim düşüncem böyle belki joymax'ın niyeti bu değildir bilemeyeceğim ama en azından pvp serverlere eklenişi zorlaştırdılar.

Daha öncede ortada files diye bir şey yoktu,ve arkadaşın dediği gibi yeni sistemleri yoktu yeni sistem getirdiler, bir nebze olsa getirdikleri şeyleri koruyorlar. En azından benim düşüncem böyle belki joymax'ın niyeti bu değildir bilemeyeceğim ama en azından pvp serverlere eklenişi zorlaştırdılar.
nedir bu koruyor / korumuyor dik başlılığı ?
joymax yakın zamanda grafik motorunu değiştirdi hatta sanırım bayağı oldu oyun içi biraz daha karanlık hal aldı gibisinden bunu yaparken grafik motoruna 1-2 tane daha ufak ekleme yaptı. yeni bir kaç byte eklenirse vsronun grafik motorunun bunu okuyabileceğini düşünebiliyor musun ?

nedir bu koruyor / korumuyor dik başlılığı ?
joymax yakın zamanda grafik motorunu değiştirdi hatta sanırım bayağı oldu oyun içi biraz daha karanlık hal aldı gibisinden bunu yaparken grafik motoruna 1-2 tane daha ufak ekleme yaptı. yeni bir kaç byte eklenirse vsronun grafik motorunun bunu okuyabileceğini düşünebiliyor musun ?

Bunu bende düşünebiliyorum merak etme, grafik moturunu değiştirmesinin asıl sebebini bilemiyor muyuz biz acaba?

Bunu bende düşünebiliyorum merak etme, grafik moturunu değiştirmesinin asıl sebebini bilemiyor muyuz biz acaba?

asıl sebep dediğim gibi yeni parametreler eklendi readere

asıl sebep dediğim gibi yeni parametreler eklendi readere

Tamam ama bunlar yayılan fileslerde bulunmuyor eklemeyide herkez bilmiyor. Şu an sen ve bu işten anlayan diğer akradaşlar hariç diğerleri bu konuda hakkında bir fikirleri yok,
asambly editörleri yok hiç kimsenin takımında bunları çözebilecek bir durum yok ortada. Çözemedikleri için ekleyemiyorlar, benimde düşüncem yeni sistemle joymax bir nebze olsa ekleme işini zorlaştırdı diyorum bu benim kendi düşüncem bunu herkez onayladı kabullendi diye bir belge sunmuyorum kimseye.

Geri