• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

New job files

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKN-C98
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AKN-C98

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Şub 2012
Puanı
76
Merhabalar statiic'in verdiği sro_client ve Sr_GameServer'da editler yapıldığı zaman direk hata veriordu ve Ne jupiter ne mob skili hiç birşey yoktu bu vericeğim sro_client ve SR_GameServer tamamen bana aittir Sr_GameServerin adresslerini istediğiniz gibi deiştirebilirsiniz sro_clientte ise Jupiter Mob Skill 111-120 Arası Karakter Skilleri Bulunmaktadır
120Skiller sorunsuz çalışmaktadır sorun algılarsam düzeltip burdan paylaşıcam

SR_GameServer Özellikler : 120 Level Cap : 360Mastery China , 240Mastery Europe, 120 Level Party Matching, Green Book (Yeşil Kitap) Tamamen Kaldırılmıştır*

Not : sro_client ve SR_GameServeri istediğiniz gibi editleye bilirsiniz

Download : _120_Sro_Client_Sr_GameServer.rar
.Rar Password : SK7YL3S35

Son düzenleme:
Birşey sormak istiyorum gameserveri editleyerek mesela 110 sınırını 80e çekip %99da bıraktırabiliyormuyuz , girdiğim her serveda %0 oluyor refleveli editleyerek oda

Yapalabilir tabi eğer böyle bir şey yapmak istiyorsan PM atarak kapsamlı anlatabilirm

Geri