• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

New [Red Scourge Avatar] Sorunsuz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrSouL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrSouL

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
6
[BILGI]İsroya Yeni gelen Red Scourge Avatardır Test Edilmiştir Sorunsuz Çalışmaktadır Database & Media Girdilerini verdim Serverinize Ekleyebilirsiniz İconları Eksiktir Dileyen İkonları Farklı bir Dresinkini Verebilir Ayrıca Dressin Sadece kafalık Ve Avatarını Bulabildim Wingi Bulamadım Düzenleyip Herşeyini Tamamlayan Bizlede Paylaşırsa Cok Mutlu Olururz :) Emege Saygı Lütfen [/BILGI]

fmrml.jpg

fmrp1.jpg

Şahsen Kendim Datadan Aldım Dosyalarını Kendi Serverime Ekledim Sıkıntı yok :) Ekle Sende Görelim

Arkadaşlar Haberlerinizi Bekliyorum Yardımcı Olabilirim Bende Sorunsuz Çalıştı İconlarını Cıkartamadım Ya İconlarını Cıkartan Biriside Bana yardımcı Olsun :)

kafalıgı takınca oyundan attı :S

----------

evet oyundan atıyor bro:S

----------

senin verdigin data 'yı komple update ettirdim.taktıgım an dc

----------

ekleyen yokmu ses cıksın'da yanlıslık bizde diyelim :S

dostum ksrodanmı çektin bunu isrodanmı nerden?

Sadece RefObjCommon ve RefObjItem'e eklemek yeterlimi diğer avatar dress paylaşımlarında RefPackageitem, RefPricePolicy, RefScrapofpackageitems vb. dosyalarıda paylaşıyolardı.

Sadece RefObjCommon ve RefObjItem'e eklemek yeterlimi diğer avatar dress paylaşımlarında RefPackageitem, RefPricePolicy, RefScrapofpackageitems vb. dosyalarıda paylaşıyolardı.

onlar npc ye veya item malla eklemek için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri