• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nezebgrad Görevleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan QS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

QS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2010
Puanı
10
uradan sonra "Şu yaratıklardan şu kadar kes." "Şu yaratıkları kesip şu kadar şundan topla." gibi görevleri geçiyorum. Etrafı araştırmayı gerektirebilecek, zor olabilecek ve çevredeki nesnelerden toplama görevi gibi görevlerle devam edeceğim.

Dibe Giden Yol görevinde kaybolan mesleki eğitim kitabını bulmamız gerekiyor. Haritada görevin işaretli olduğu yere gidin ve İlya Hlamin (Başasker Kara Sırtlan) adlı npcyi ister kesin ister beş gümüş ödeyerek kitabı savaşmadan alın. Düşüreceği nesne mesleki eğitim kitabı olacaktır.

Kambur adlı görevde Kambur adlı kesmemiz gereken mob Kara Sırtlanların çevresinde dolaştığı binanın içerisinde duruyor.

Kara Sırtlan Amblemleri görevinde Eski Meydan çevresinde resimde göreceğiniz lambaların yanına gidip onlarla çift tıklayarak veya z'ye basarak etkileşime girmeniz gerekiyor. İşaretlenmemiş diğer lambaları görebilmek için T harfine basılı tutup dolaşırsanız işaretlenmemiş lambalar parlayacaktır.

KBİK ve KADK görevinde inşaat alanlarına kapılarından girip belirli bir noktaya kadar ilerlemek gerekiyor. Bu sayede alanı ziyaret etmiş oluyoruz. Resimlerde nerelere kadar ilerlememiz gerektiği görülüyor. Her iki inşaat alanında da kapıdan girdikten sonra sola dönüp ilerlemeniz yeterli:

Şamanlar İçin Kozalak questini İmparatorluk Meydanı sağ alt köşesinde dolaşmakta olan dişi orkun verdiğini göreceksinizdir. Bu görevi tamamlamak için İmparatorluk meydanındaki ağaçlardan kozalak toplamanız yeterli olacaktır.

Koruyucuyla Tanışma gibi bir adı olan görevi daha önceden Nezebgrad Rehberi'nden aldığınızı varsayarak devam ediyorum. Şamanın yanına gidin ve Şehir Şartlarında Tören adlı görevi kabul edin. Şamanın hemen yanında bulunan alanda (dikkatinizi çekmemesi mümkün değil) çantanızdaki Astral Zerrecikleri aktifleştirin ve çıkan canavarı kesin. Bu görevi tamamlayınca Koruyucunuzla aranızda bir bağ oluşacak ve tütsü kullanabileceksiniz.

Lvl 7'de Yasker Kulesi'nden alabileceğiniz Vatandaşlık Görevi'ni Zafer Parkı'ndaki resimde gördüğünüz yerde çantanızdaki üç adet konuşma metnine sırayla sağ tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

şuanda yaptığım allods online paylaşımları alıntıdır.
Emeği gerçekleştiren kişilere teşekkürler.
Rosered

Geri