• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

NFS Most Wanted 2012 Multiplayer Race - Camaro ZL1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaya101

Inori
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2010
Puanı
314
beyto işini biliyor abi :pro

arabanın yol tutuşu süper ama hızlanması biraz düşük yinede multide en iyi arabalardan biri diyebilirim.

şuana kadar yaptığım en çekişmeli yarışlardan biriydi kafa kafaya gittik.

yinemi 3. diyen edoya gelsin :D

​Koca koca adamsınız hala araba yarışı oynuyorsunuz be :D

Başlar başlamaz kaza yaptı
n7wp2.gif

Benim gibileri oyun oynamaktansa vakitlerini daha dolu şeyler ile geçiriyorlar :D Hadi oyun oynadın tamam orası okey de araba yarışı ney lan :D
Emre ile Oyun Yorumlama - YouTube bu kanal benim değil canım :D ben senin grafiği olmayan minecraftına bir şey diyormuyum ? :D

Öndeki arabaya vurdun :D
o adam ben oraya gelmeden önce taken down almış yenilenince direk önüme düştü fark ettiysen birden önümde belirdi :D

Videoların koyulma süreleri arasındaki farka bak bakalım ciciş :D Ayrıca o grafiği yok diye ezmeye çalıştığın oyun 11 milyon sattı ve hala satıyor :D
kaç sattığı benim için önemli değil benim gözümde hiç bir değeri yok nasıl sen NFS için öyle düşünüyorsan bende minecraft için aynı şeyleri düşünüyorum :D

ayrıca kişisel zevk ney biliyormusun ? :D

Helal aslanıma be :D İyi arabaymış altındaki :D
BF3'e bir alıştım bir alıştım allah allah :D

Helal aslanıma be :D İyi arabaymış altındaki :D
BF3'e bir alıştım bir alıştım allah allah :D
ya bi git alışmışmış geçen gece kahraman abi falan oynarken neredeydin sen ? tek başına takıldın kahraman abi skypeye çağırdı gelmedin sabaha kadar oynadık o gün :D

​Kaya söylediğimi anlamadı ve konuyu terk etti :D
kaya seninle polemiğe girmenin ne kadar gereksiz olduğunu anladı sadece :D

ya bi git alışmışmış geçen gece kahraman abi falan oynarken neredeydin sen ? tek başına takıldın kahraman abi skypeye çağırdı gelmedin sabaha kadar oynadık o gün :D

kaya seninle polemiğe girmenin ne kadar gereksiz olduğunu anladı sadece :D

Kahraman abiye söyledim o gece gelecektim bir oyun oynadım sonra elektriklerim kesildi 2 gecedir bi sorun vardı sabah aradım bi ton laf söyledim 186'ya :D Dün gecede biz oynadık sen yoktun gel bu gece oynayalım :D

Allah aşkına söyle son attığım resimli posttan ne anladın :D

Kahraman abiye söyledim o gece gelecektim bir oyun oynadım sonra elektriklerim kesildi 2 gecedir bi sorun vardı sabah aradım bi ton laf söyledim 186'ya :D Dün gecede biz oynadık sen yoktun gel bu gece oynayalım :D
bugün hiç BF3 atacak havam yok sabahdan beri battlelog'a dahi girmedim yarın bakarız :pro

Not:bizde sana bi ton laf saydık :D

Allah aşkına söyle son attığım resimli posttan ne anladın :D
dedim ya :D

​Anlamamışsın demek ki ne saf çocuksun be :D
Not: Saf dememin nedeni bu çünkü forumdayız seçebildiğim kelime bu :D

rica ediyorum lütfen alın bu arkadaşı buradan :D
Kafana vura vura anlatıcam onu sana dön bakalım o post'uma önce alıntı içinde senin yazdığını oku sonra benim yazdığımı oku ve resme bak ona göre anlam çıkarmaya çalış çıkaramazsan ciddi anlamda şüpheye düşücem :D

Kafana vura vura anlatıcam onu sana dön bakalım o post'uma önce alıntı içinde senin yazdığını oku sonra benim yazdığımı oku ve resme bak ona göre anlam çıkarmaya çalış çıkaramazsan ciddi anlamda şüpheye düşücem :D
lan moda bildir desem seni sana bildireceğim yürü git oğlum konuyu neye çevirdin ya :D

Geri