• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nfs Shift 2: Unleashed

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
24e9yio.jpg

Oyun Hakkında Bilgi

Piyasaya sızan ekran görüntülerinden ve tanıtım videosundan görüldüğü kadarıyla gece yarışları yeni oyuna dahil edilmiş. Need For Speed Shift’in içeriğinde olmayan bu özellik eminiz ki Shift 2 Unleashed’e heyecan, gerçekçilik ve farklılık katacak. Ayrıca Need For Speed Shift ile tanıştığımız, çarpışma esnasında sürücüde oluşan sarsıntı ve göz kararması gibi gerçekçi efektler Shift 2 Unleashed’te daha da gelişmiş olarak oyunculara sunulacak.

Yapılan açıklamalardan anlaşılıyor ki, Shift 2 Unleashed de Need For Speed Hot Pursuit gibi Autolog sistemini aktif kullanan bir yarış oyunu olacak. Oluşturduğumuz çevrimiçi profil ile başarılarımızı, arkadaşlarımızı, fotoğrafları ve oyun hakkındaki gelişmeleri kolayca takip edebileceğiz.

Need For Speed Hot Pursuit gibi bu oyunda da puan bazlı seviye sistemi geçerli olacak. Yarışlardan kazandığımız puanlar sayesinde seviyemizi yükseltip ustalığımızı tescilleyeceğiz.

Andy Tudor ve Marcus Nilsson’un deyişiyle, gereksiz araç kalabalığından çok mücadeleye önem veren oynanışıyla Need For Speed serisine oranla farklı bir kulvarda rekabete girmeye çalışacak olan Shift 2 Unleashed bakalım Gran Turismo ve Forza fanlarını etkileyebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

watch

Oyunun Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows XP (SP3) / Vista (SP2)/ Windows 7
İşlemci: Intel Core™2 Duo 2.0 GHz / AMD X2 64 2.4GHz
RAM: 2.0 GB
HDD: 7 GB
DVD Sürücü 8 SPEED
Ekran Kartı: 512 MB - NVIDIA GeForce GTS 150 / ATI Radeon HD 3870 - Shader Model 3.0 ve üstü
Ses Kartı: DirectX 9.0c

Not:Konu Alıntıdır.

Son düzenleme:
hmm ben bunun 1.sini hiç sevmemiştim hiç zevki yok oyunun bununda yok anlayabildiğim kadarıyla pist yarışları sıkıyor gerçekten bu 2.snde sadece hava koşulları,yeni arabalar ev pist eklenmiş ama oyun sürükleyici degil bence

hmm ben bunun 1.sini hiç sevmemiştim hiç zevki yok oyunun bununda yok anlayabildiğim kadarıyla pist yarışları sıkıyor gerçekten bu 2.snde sadece hava koşulları,yeni arabalar ev pist eklenmiş ama oyun sürükleyici degil bence
bu oyun 1. seriye göre çok değişmiş bence sadece pistlerde olmamız sorun hep. Ayrıca pc de oynamakta kolay değil alışana kadar çok sıkabiliyor insanı ama alıştıktan sonra gerçekten çok eğlenebilirsin oyunda helede direksiyon vs. varsa elinde anlatabilmişimdir umarım :)

Geri